ערבית

תיווך וליווי לבתי אבות

חברת מ.ס.ד שירותי סיעוד מספקת שירותי ליווי והשמה (תיווך לבתי אבות)

מ.ס.ד שירותי סיעוד מהווה מרכז ייעוץ והכוונה לקשישים להתאמת בתי אבות כשירות חינם להם ולבני משפחותיהם.
אנחנו מתמחים בפתרונות דיור תומך לגיל הזהב ומגוון רחב מאוד של שירותים לגיל השלישי – שירותי סיעוד, התאמה וליווי של מטפלת סיעודית ועוד.

אנחנו יודעים שכאשר מדובר בהורים שלנו הבחירה צריכה להיעשות בקפדנות ובהשגחה.

אנו מספקים שירות חינם לחלוטין וללא כל התחייבות!

חשוב לציין כי חברת מ.ס.ד שירותי סיעוד אינה פועלת כגוף תלוי.  השירות מתבצע בשילוב גורמים מקצועיים איש איש מתחומו במטרה להביא להתאמה האולטימטיבית לקשיש על פי מצבו ותפקודו, ובהתאמה לדרישות בני משפחתו. כל זאת נעשה תוך ליווי מלא של הקשיש ובני משפחתו לאורך הדרך.

לרשותנו ניסיון של שנים, צוות מקצועי, קשרים עסקיים ומידע מקיף אודות מרכזי בתי אבות. מתוך כך, אנו נמצאים בקשר תמידי עם מרכזי בתי אבות בהקשר לשינויים, מחירים, תפוסה, איכות ואכן כי השירותים הניתנים במקום עומדים בהתאמה מלאה לקשיש, צרכיו ולבני משפחתו.

גם לאחר התאמת הדיור התומך לקשישים אנחנו נמצאים במעקב שוטף על מנת לבחון את התוצאות. הכוונה היא לוודא כי אכן ההתאמה הייתה איכותית ועומדת בכל צרכי הטיפול והתמיכה הנדרשים.
לרשותנו צוות המאפשר לכם כבני משפחה של הקשיש ולקשיש עצמו לקבל סיוע בניהול משא ומתן מול מרכזי דיור תומך והנחות משמעותיות באשפוז לזמן קצר או ארוך.

טלפון לכבדי שמיעה

כאמור, השירות והליווי הניתנים ללא כל עלות וללא כל התחייבות מאפשר לכם ולבני המשפחה מאפשרים לכם לחסוך זמן רב וכמובן לקבל את השירות הטוב ביותר.

שירותי הייעוץ ניתנים ע”י אנשי מקצוע מתחומי העבודה הסוציאלית והפסיכולוגיה.

מ.ס.ד שירותי סיעוד מתמחה ב”השמה” קשישים לבתי אבות בכל אזור הצפון.

תיווך לבתי אבות מקצועי ואמין

לנו יש את הכלים, הניסיון והצוות לעזור לכם לבחור את בית האבות המתאים ליקירכם. אנו בחברת מ.ס.ד עובדים עם אנשי המקצוע המנוסים ביותר. כאלו המכירים היטב בתי אבות בחיפה ובקריות בפרט ובצפון הארץ.

החל מפנייתכם הראשונית ועד לאכלוס בבית האבות הצוות שלנו יעניק לכם יחס אישי ומקצועי וליווי מושלם. השירות מבוסס על ידע נרחב, קשרים עסקיים עם בתי אבות שונים, בקרת איכות והיכולת להבין ולכוון את הלקוח לבית האבות האידאלי עבורו.

אין ספק שבמבחן התוצאה הסופי הניסיון שלנו יכול לתרום לכם רבות, אנחנו יכולים לחסוך לכם זמן רב בהתרוצצות בין בתי אבות שונים.

אנחנו במ.ס.ד שירותי סיעוד לא מהווים פרמטר בקבלת החלטת בחירת בית האבות, אנחנו רק ממליצים, מכוונים, מדריכים ועוזרים לכם לעשות את הבחירה הנכונה. חשוב לציין שאין לנו כל קשר עסקי עם בית אבות כזה אחר ואין לנו העדפה. הבחירה בסופו של דבר היא שלכם בהתאמה לצרכים שלכם.

למידע נוסף וקביעת התייעצות, צרו קשר איתנו

ויקטוריה רבי – 052-6061876

סבטלנה אוסטרובסקי – 050-8553171

קטגוריות

  השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  שם:
  טלפון:
  דוא”ל:
  עיר מגורים:
  הודעה:

  סרטונים

  פייסבוק

  חדשות אחרונות

  כמה מרוויחה מטפלת סיעודית? 

  כמה מרוויחה מטפלת סיעודית? 

  קרא עוד
  כיצד מתמודדים עם הורה מבוגר וחולה

  כיצד מתמודדים עם הורה מבוגר...

  קרא עוד
  אלצהיימר סימנים ראשונים

  אלצהיימר סימנים ראשונים

  קרא עוד
  אפוטרופוס

  אפוטרופוס

  קרא עוד
  Call Now Button