רוסית - בלחיצה על הכפתור תוחלף שפת האתר לרוסיתאנגלית - בלחיצה על הכפתור תוחלף שפת האתר לאנגליתערבית - בלחיצה על הכפתור תוחלף שפת האתר לערבית
כפתור דואר אלקטרוני -בלחיצה על האייקון תיפתח תיבת הדואר האלקטרוניכפתור פייסבוק - בלחיצה תעברו לדף הפייסבוק של מסד סיעודכפתור לינקדאין - בלחיצה תעברו לדף החברה של מסד סיעוד בלינקדאיןכפתור שיחה - בלחיצה על הכפתור הטלפון יתקשר אל נציג החברה

חברות סיעוד

חברות סיעוד – בעשורים האחרונים תוחלת החיים עלתה באופן משמעותי והביאה למצב בו אנשים חיים עד גילאים מבוגרים מאוד ומביאים לידי אתגר את הברכה המקובלת – עד 120 שנה!

הקדמה הטכנולוגית בתחומי הרפואה והפרמקולוגיה מאריכים את תוחלת החיים ולעיתים אף משפרים את איכותם ובעקבות כך תפקידן של חברות סיעוד הולך ונעשה משמעותי בחיינו. במקרים רבים, הארכה בתוחלת החיים, משמעה הגדלת מאגר החולים הסיעודיים, אשר ממשיכים לחיות בעיקר בגלל הטכנולוגיות שמאריכות חיים. מצב זה יצר צרכים חדשים הדורשים מענה ברמת החקיקה הממשלתית וכך נוצר חוק הסיעוד של המוסד לביטוח לאומי.

חברות סיעוד לפי חוק סיעוד

חוק סיעוד מאפשר לכל מי שהגיע לגיל פרישה ומעלה והופך לסיעודי ותלוי באדם אחר בביצוע פעולות היומיום, לקבל סיוע מהמדינה. הזכאות ניתנת בהתאם לבדיקה אותו מבצע איש מקצוע הנשלח מטעם המוסד לביטוח לאומי, ועל סמך בדיקה זו נקבעת רמת הזכאות. חברות הסיעוד הן אלה המוציאות את החוק לפועל ומספקות את השירותים להם זכאי הקשיש. כל אדם אשר מקבל זכאות במסגרת גמלת הסיעוד זכאי לבחור מתוך רשימה של נותני שירותים (חברות סיעוד) באזור מגוריו, על מנת לממש את זכאותו.

חברת סיעוד

חברת סיעוד צריכה להחזיק בכל האישורים המתאימים להפעלת השירות של מתן שירותים לקשישים סיעודיים ונמצאת תחת הפיקוח של המוסד לביטוח לאומי. השירות העיקרי אותה מספקת חברת הסיעוד הינה השמה של מטפל בבית מטופל, במסגרת השעות השבועיות שאושרו על ידי הביטוח הלאומי. במסגרת שירות זה, ההשמה מבוצעת ומפוקחת על ידי עובד מקצועי (אחות או עובדת סוציאלית) מטעם חברת הסיעוד.

שירות נוסף ומשמעותי שחברת הסיעוד מספקת היא בדיקת זכאות מטעם הקרן לרווחת נפגעי השואה. קשישים אשר מקבלים חוק סיעוד, זכאים במקרים מסוימים לתוספת שעות שבועיות מטעם הקרן לרווחת נפגעי השואה, וכמו עם המוסד לביטוח לאומי, ניתן לממש את הזכאות הזו באמצעות חברות הסיעוד.

זקוקים למטפלים סיעודיים? תנו לנו להעניק לכם את השירות הדרוש לכם, כפי שמגיע לכם!

מטפלת סיעודית חברות סיעוד

מטפלת סיעודית

חברת מ.ס.ד מספקת שירותי סיעוד, ומחזיקה בכל האישורים הדרושים מן המוסד לביטוח לאומי, ממשרד הרווחה ומשרד הפנים, וכן ממשרד הביטחון והקרן לרווחת נפגעי השואה.

צוות החברה ישמח לעמוד לשירותכם, לכל אורך הדרך. פנו אלינו ללא היסוס.
מ.ס.ד שירותי סיעוד ועובדים זרים, חברת סיעוד מהמובילות בישראל לשירותכם!

לקבלת מידע נוסף וייעוץ חינם צרו עמנו קשר עכשיו:
לחצו כאן לחיוג 1-700-708-778

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  חדשות אחרונות

  כיצד למצוא את העזרה הנכונה לקשיש סיעודי

  כיצד למצוא את העזרה הנכונה...

  קרא עוד
  עובדים זרים זמניים – מה צריך לדעת

  עובדים זרים זמניים – מה...

  קרא עוד
  איך לבחור בית אבות

  איך לבחור בית אבות

  קרא עוד
  רעיונות להופעות לגיל השלישי

  רעיונות להופעות לגיל השלישי

  קרא עוד
  Call Now Button דילוג לתוכן