ערבית

ביטוח חיים – להגיע מוכן אל הגיל השלישי

ביטוח חיים – לא מעט אנשים, לצערנו, חושבים במונחים של הווה, כלומר הם חושבים במונחים של “כאן ועכשיו” מבלי לחשוב מה יכול לקרות להם בעתיד, מה יכול לקרות להם ביום בו הם כבר לא יתפרנסו ממשכורת קבועה, מה יקרה ביום בו הם לא יוכלו לעבוד בצורה סדירה. לכן הרבה פעמים הם מוצאים את עצמם נסמכים על חסכונות ישנים, על קרנות השתלמות וקופות גמל שנועדו לצרכים אחרים, ולא פעם גם על בני משפחה או גורמים אחרים.

אחת הדרכים להבטיח שזה לא יקרה היא באמצעות ביטוח חיים. כידוע תוכנית ביטוח שכזו, היא למעשה חוזה בין חברת הביטוח למבוטח, שאם חס וחלילה יקרה לו משהו והוא לא יוכל להתפרנס, הרי שתהיה לו אפשרות לפתוח את הפוליסה, לפדות אותה ולקבל פיצויים בהתאם למה שכתוב בחוזה ובהתאם למצבו.

ביטוח חיים מיועד לכל אחד, כלומר גם אנשים צעירים בשיא כוחם, שמתפרנסים בצורה מאוד יפה ויש להם רמת חיים גבוהה, צריכים להחזיק ביטוח שכזה, מאחר ורק כך הם יוכלו להבטיח שאם יום אחד הם לא יוכלו לעבוד, יאבדו את כושר העבודה שלהם, וגרוע מכך יצטרכו להיעזר בעובדים סיעודיים לצרכים שונים, הם יוכלו לממן אותם.

לצערנו, לא מעט אנשים מבוגרים לא מחזיקים היום ביטוח חיים, והם נאלצים להסתמך, בין היתר, על ביטוח לאומי שיספק להם עובדים סיעודיים וגורמים מטפלים אחרים. הבעיה היא, שביטוח לאומי לא תמיד שש לעשות את זה, הרבה פעמים מדובר על הליך בירוקרטי מאוד מסובך, שלא נדבר על זה שעול הטיפול נופל על המשפחה.

באמצעות ביטוח חיים, אפשר לממן באופן פרטי את כל מה שנדרש, אפשר לקבל פיצוי על כך שלא מתפרנסים בכוחות עצמנו, ואז גם אם אנחנו לא עובדים וגם אנחנו במצב רפואי ופיזי לא סדיר, לפחות איכות החיים שלנו או של בני משפחתנו, לא נפגעת לגמרי. אנחנו עדיין יכולים לאפשר לנו ולהם ליהנות מאיכות חיים, אשר דומה, פחות או יותר, לזו שהיתה לפני שנאלצנו להשתמש בפוליסה.

מה הדרך הנכונה לעשות ביטוח חיים

כאמור, דבר ראשון שאנחנו צריכים לזכור, את הביטוח יש לעשות כבר בגיל צעיר, כשיש לנו עבודה עם משכורת, כך אנחנו יכולים כל חודש להפקיד סכום מסוים לפוליסה, סכום שיצטבר ונוכל להשתמש בו בעתיד.

דבר שני, כשאנחנו ניגשים לעשות פוליסה, עלינו לבצע השוואה בין כל מה שחברות הביטוח השונות מציעות, בין מבחינת שירותים, פיצויים, תנאים לשימוש בפוליסה וכן עלויות של הפוליסה. אחרי שנסכם את כל המידע נוכל להחליט עם מי אנחנו רוצים לעבוד.

דבר שלישי, חשוב לעקוב אחרי הפוליסה, כלומר לוודא שהכסף שלנו נכנס, לראות כמה הצטבר בפוליסה, אילו שינויים אנחנו יכולים לבצע במהלך הזמן, אילו עדכונים נעשים ועוד. כך נוכל גם לדעת מה המצב שלנו וגם נוכל לשפר את התנאים שלנו בעתיד.

 

אנחנו כאן בשבילכם- מ.ס.ד!
מ.ס.ד שירותי סיעוד ועובדים זרים, חברת סיעוד מהמובילות בישראל לשירותכם!

לקבלת מידע נוסף וייעוץ חינם צרו עמנו קשר עכשיו: 
לחצו כאן לחיוג 1-700-708-778

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

שם:
טלפון:
דוא”ל:
עיר מגורים:
הודעה:

סרטונים

פייסבוק

חדשות אחרונות

שימור תפקוד ובריאות לאחר הקורונה

שימור תפקוד ובריאות לאחר...

קרא עוד
איך לשפר את הסביבה של האדם הסיעודי

איך לשפר את הסביבה של האדם...

קרא עוד
טיפול בקשישים בזמן הקורונה

טיפול בקשישים בזמן הקורונה

באם נשים בצד את כל המחלוקות לגבי וירוס הקורונה שמשתולל בעולם,...
קרא עוד
זכויות קשישים בשנת 2021

זכויות קשישים בשנת 2021

קרא עוד
Call Now Button