ערבית

שירותים רפואיים לגיל השלישי

כולנו מכירים את הביטוי השנים עושות את שלהן ובאמת אנשים אשר הגיעו לגיל שמונים ואף תשעים עשויים להבחין בשינויים הנ”ל הבאים לידי ביטוי בירידה בתפקוד.  שירותי סיעוד לבני הגיל השלישי  מיועד למי שמתחיל את השינויים הרבים הבאים לידי ביטוי ביכולת תפקוד שאינה במיטבה הן מבחינת מנטאלית והן מבחינה גופנית.

 מדינת ישראל מעניקה סיוע לבני הגיל השלישי

מדינת ישראל מעניקה סיוע לבני הגיל השלישי באמצעות שירותי סעד לבני הגיל השלישי המגיעות לכל אזרח במדינה.  כל מה שצריך זה לקבוע את היקף הסיוע על ידי בדיקת יכולת- מטרתה של הבדיקה היא לקבוע את כמות השעות המגיעות לו בהתאם למצב הרפואי.  קיימת חשיבות רבה לביצוע הבדיקה על מנת שיהיה ניתן להעריך את רמת הסיוע .

מדוע צריך לבחון זאת בקפידה?

בשנים האחרונות ניתן לקרוא לא מעט על מקרי התעללות שונים בדיור מוגן ולכן חשוב ביותר לבחון בקפידה את המקומות השונים.  דיור מוגן איכותי יהיה מקום בו ניתן ליהנות משירותי דיור איכותיים הכוללים ידע וניסיון רב. המקום יקפיד לגייס את טובי האנשים לצורך העניין.  על מנת לבחון בקפידה את המקום חשוב ביותר לשוחח עם הצוות .אין תחליף להגעה למקום ובחינת הצוות. ככל שתקפידו להגיע למקום כמה שיותר מוקדם ולשוחח עם אנשי צוות רבים, כך תוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר.  יתרה מכך, ניתן אף לשוחח עם אנשים אשר  בחרו במקום מסוים ולשמוע את חוות הדעת שלהם.

 דיור מוגן הכולל צוות רפואי

בני הגיל השלישי זקוקים לסיוע רפואי בשל ההידרדרות במצבם הרפואי ולכן חשוב מאד לבחור מקום אשר בו יהיה ניתן לקבל את כל השירותים השונים ברמה הגבוהה ביותר.

 דיור מוגן עם צוות רפואי זמין מאפשר לדיירים לקבל שירותים  רפואיים בכל עת הכוללים את חוות הדעת המקצועית ביותר. במקרה הזה חשוב ביותר לבחור את המקום הטוב מבין המקומות הקיימים על מנת ליהנות משירותים רפואיים ברמה הגבוהה ביותר.  חברה מקצועית בתחום בעלת ניסיון רב תהיה חברה אשר תאפשר את קבלת השירותים האיכותיים ביותר. קבלת השירותים הטובים ביותר תסייע להאריך את החיים וכן תמנע מצב של הופעת מחלות. ישנם לא מעט מחקרים המוכחים כי דיור מוגן איכותי הכולל שורה של רופאים בעלי ניסיון רב מסייע לבני הגיל השלישי בשמירה על אורח חיים תקין. אותו צוות רפואי יהיה ביכולתו לא רק לסייע במקרי חירום אלא גם בבדיקות בשגרה.

יתרה מכך, הצוות הרפואי ימליץ על פעילות ספורטיבית מתאימה. הוכח כי ביצוע פעילות ספורטיבית מסייעת לבני הגיל השלישי ורבים מהם בוחרים לבצע פעילות גופנית בהתאם להמלצות הרפואיות. המלצות רפואיות הניתנות על ידי טובי הרופאים מאפשרים להם לשמור על שגרה עד כמה שאפשר במסגרת השהייה בדיור מוגן.

לקבלת מידע נוסף וייעוץ חינם צרו עמנו קשר עכשיו: 
לחצו כאן לחיוג 1-700-708-778

 

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

שם:
טלפון:
דוא”ל:
עיר מגורים:
הודעה:

סרטונים

פייסבוק

חדשות אחרונות

שימור תפקוד ובריאות לאחר הקורונה

שימור תפקוד ובריאות לאחר...

קרא עוד
איך לשפר את הסביבה של האדם הסיעודי

איך לשפר את הסביבה של האדם...

קרא עוד
טיפול בקשישים בזמן הקורונה

טיפול בקשישים בזמן הקורונה

באם נשים בצד את כל המחלוקות לגבי וירוס הקורונה שמשתולל בעולם,...
קרא עוד
זכויות קשישים בשנת 2021

זכויות קשישים בשנת 2021

קרא עוד
Call Now Button