ערבית

הכר את העובד – קארין בן בסט

 רכזת אבטחת איכות ושירות לקוחות.

הכר את העובד

הכר את העובד- בת 40, נשואה לשמוליק, אמא לעידן וליאב ומתגוררת בקרית ביאליק.

הגעתי לחברת מ.ס.ד בפברואר 2004 והתחלתי לעבוד כמזכירה שאחראית על ניהול המשרד, ניהול תיקי מטופלים ומטפלים, מענה טלפוני ושירות לקוחות. לפני כעשור, מיד כשחזרתי מחופשת הלידה של ליאב, קודמתי לתפקיד רכזת אבטחת איכות של החברה. התפקיד כולל ניהול, בקרה ואיכות של כל נהלי העבודה של החברה בכפוף להנחיות המוסד לביטוח לאומי. עם קבלת התפקיד היו לי לא מעט חששות ותחושה כי אני נכנסת לנעליים גדולות מאוד, אך די מהר למדתי את התפקיד היטב והתאקלמתי אליו. כיום אני בקיאה בכל הנהלים ודואגת לאכיפתם באופן בו כולם יעבדו על פי נורמות, נהלים ושיתוף פעולה (אני חושבת שזה סוד ההצלחה של החברה שלנו). ההנעה והמוטיבציה העיקריים שלי בארגון הם המנהלים שלי, אשר מעבר להיותם מנהלים, הם קודם כל אנשים שמאוד אכפת להם, הם חמים ולבביים, בעלי ראש פתוח ואוזן קשבת, מבחינתי מ.ס.ד היא המשפחה שלי ואני מגיעה כל יום לעבודה בכיף ובשמחה.

העבודה בחברת מ.ס.ד היא מאוד מאתגרת וכל יום מביא עימו הרבה עניין ולמידה. אני מאוד אוהבת את המפגש עם הלקוחות והמטפלים החדשים והותיקים, היכולת שלי לתת להם אוזן קשבת, לתת שירות מהיר ולשביעות רצונם, מהווה עבורי סיפוק גדול.

להמשך הדרך אני מאחלת לעצמי להישאר במשפחת מ.ס.ד עוד שנים רבות וטובות, שאמשיך בעבודה שאני כל כך אוהבת לעשות ותמיד שנהיה בצד שנותן.

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

שם:
טלפון:
דוא”ל:
עיר מגורים:
הודעה:

סרטונים

פייסבוק

חדשות אחרונות

שימור תפקוד ובריאות לאחר הקורונה

שימור תפקוד ובריאות לאחר...

קרא עוד
איך לשפר את הסביבה של האדם הסיעודי

איך לשפר את הסביבה של האדם...

קרא עוד
טיפול בקשישים בזמן הקורונה

טיפול בקשישים בזמן הקורונה

באם נשים בצד את כל המחלוקות לגבי וירוס הקורונה שמשתולל בעולם,...
קרא עוד
זכויות קשישים בשנת 2021

זכויות קשישים בשנת 2021

קרא עוד
Call Now Button