ערבית

סביבת מגורים בריאה להורה הקשיש

סביבת מגורים בריאה לקשיש – ישנו שלב מסוים בחיינו בו התפקידים של ההורה ושל הילד מתחלפים – שלב בו אנחנו מתחילים לטפל בהורים שלנו ולשמור עליהם יותר. בשלב זה, אנחנו רוצים להבטיח שלהורים שלנו יש את סביבת המגורים הבריאה והנוחה ביותר – וכעת נבין כיצד עושים זאת.

סביבת מגורים בריאה ונעימה היא המרכיב המהותי בחייהם של ההורים שלנו בגיל מסוים

סביבת מגורים בריאה של כל אחד ואחד מאתנו היא הסביבה החשובה ביותר בחיים שלנו, ואנחנו משקיעים לא מעט ברצון שלנו להפוך את סביבת המגורים שלנו לכמה שיותר נעימה, איכותית וכמובן שגם בריאה. כאשר אנחנו מדברים על ההורים שלכם – שבשלב מסוים של חייהם ככל הנראה עוברים לנהל אורח חיים שמתרכז ברוב המוחלט של היום בבית שלהם – יש להקפיד על איכות סביבת המגורים הזאת פי כמה וכמה. אתם רוצים לאפשר להוריכם  את אורח החיים הבריא והנעים ביותר בגיל מבוגר, לאחר שנים בהם הם דאגו לכם וטיפלו בכם – וכעת ננסה להבין בדיוק מהם המפתחות לשמירה על סביבת מגורים איכותית ובעיקר בריאה.

כמה מפתחות לשמירה איכותית על סביבת המגורים האיכותית והבריאה של הוריכם

  • תשתיות – חלק קריטי בסביבת המגורים הבריאה והנעימה של ההורים שלכם הוא תשתיות הבית שלהם. לעתים קרובות, בתים של אנשים מבוגרים הם בתים שלא עברו שיפוץ במשך שנים רבות ושנבנו לפני זמן רב – וכך התשתיות יורדות באיכותן ובתפקודן לאורך זמן. השפעה על הבריאות של ההורים שלכם יכולה להגיע מתשתיות כמו חשמל או צנרת – וחשוב לשפץ ולדאוג לתקינות מלאה ולתברואה נכונה בכדי להבטיח את סביבת המגורים הבריאה שלהם.

סביבת מגורים בריאה

 

  • ניקיון – ניקיון הוא חלק מהותי מסביבת מגורים בריאה ונעימה של כל אדם באשר הוא, ואצל ההורים שלכם שלעתים מתקשים לשמור על ניקיון שוטף איכותי – על אחת כמה וכמה. בין אם מדובר בניקיון אחרי שיפוץ יסודי של סביבת המגורים, ובין אם מדובר בניקיון יום יומי עם חברת ניקיון – חשוב מאוד להשקיע בכך. ניקיון אחרי שיפוץ הדירה, כמו גם ניקיון קבוע, מבטיחים שההורים שלכם לא יחיו בסביבה עם אבק וחומרים לא בריאים אחרים לנשימה ולמחייה בסביבתם.
  • תזונה – תזונה היא מרכיב בעל חשיבות עליונה באורח חיים בריא, ואם אתם רוצים להבטיח שההורים שלכם אוכלים בריא ואוכלים נכון – כדאי גם לוודא שלהם עצמם יש את היכולת לדאוג לכך – ואם אין להם, שיש להם מסגרת טיפולית שדואגת גם לתזונה הנכונה והבריאה שלהם. פעמים רבות, דווקא מטפלת סיעודית היא זאת שאחראית על תזונת ההורה – יש להנחות אותה כי ההורה יקבל אוכל מזין ואיכותי.

הקפדה על ניקיון, על תזונה ועל תשתיות – תיצור אורח חיים בריא להוריכם

החל מתהליכי שיפוץ מקצועיים של הדירה של הוריכם המתבגרים, וניקיון אחרי שיפוץ להשלמתם, ועד משימות יום יומיות כמו ניקיון או בישול – סביבת המגורים הבריאה של שלהם מורכבת מחלקים רבים, ולכולם צריך לייחס תשומת לב בפני עצמם. כך תבטיחו את איכות החיים של ההורים שלכם לאורך זמן רב – בשלב בו הם זקוקים לכם לשם כך.

מ.ס.ד שירותי סיעוד ועובדים זרים, שירותי סיעוד מהמובילים בישראל לשירותכם!

לקבלת מידע נוסף וייעוץ חינם צרו עמנו קשר עכשיו: 
לחצו כאן לחיוג 1-700-708-778

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

שם:
טלפון:
דוא”ל:
עיר מגורים:
הודעה:

סרטונים

פייסבוק

חדשות אחרונות

שימור תפקוד ובריאות לאחר הקורונה

שימור תפקוד ובריאות לאחר...

קרא עוד
איך לשפר את הסביבה של האדם הסיעודי

איך לשפר את הסביבה של האדם...

קרא עוד
טיפול בקשישים בזמן הקורונה

טיפול בקשישים בזמן הקורונה

באם נשים בצד את כל המחלוקות לגבי וירוס הקורונה שמשתולל בעולם,...
קרא עוד
זכויות קשישים בשנת 2021

זכויות קשישים בשנת 2021

קרא עוד
Call Now Button