ערבית

טלפון לכבדי שמיעה

טלפון לכבדי שמיעה – לא צריך להיות כבד שמיעה או מקורב לעולם זה בשביל לדעת, שכל העת יש ניסיונות לשפר את מצבם של כבדי השמיעה בצורות שונות. הרעיון הוא ליצור כלים שיעזור להם להשתלב בחברה באופן רגיל, כך שיוכלו לתפקד ללא שום בעיה. דבר שהוא חשוב להם מבחינה נפשית וחשוב לחברה, מבחינות רבות.

דוגמא למכשיר שנוצר על מנת שכבדי שמיעה יוכלו להשתלב בחברה בצורה סדירה, הוא טלפון לכבדי שמיעה. אומנם טלפונים חכמים מקיימים מערך של אפליקציות ויישומים שמאפשרים שימוש קל ופשוט יותר למי שמתמודד עם שמיעה לקויה, אך אנחנו יכולים למצוא גם טלפונים מיוחדים שמיועדים להם, הן טלפונים ביתיים והן טלפונים ניידים.

טלפון לכבדי שמיעה

טלפון לכבדי שמיעה מאפשר לנו לשמור על קשר תקין עם יקירנו במהלך כל שעות היום

פריט כמו טלפון, מיותר לציין, הוא בעל חשיבות עצומה אשר בלעדיו אי אפשר לתאר חיים שבשגרה, חיים נורמטיביים. הטלפון משמש אותנו ליצירת קשרים, לקבלת מידע וכן הוא משמש אותנו למקרי חירום. זה עוד לפני שהתחלנו לעסוק בכל הדברים מסביב, כלומר אותם דברים שמכשיר סמאטרפון נותן לנו היום. מכאן אנחנו יכולים להבין את החשיבות של טלפון לכבדי שמיעה.

מה זאת אומרת טלפון לכבדי שמיעה

טלפון לכבדי שמיעה, הוא טלפון ביתי או משרדי, אשר ניתן להגביר את עוצמת הצליל  והדיבור בו, ב-30 דציבלים. כך היכולת לשמוע גם צלצול וגם שיחה, גבוהה יותר. יתרה מזו, טלפון לכבדי שמיעה הוא כזה שניתן לקבל איתות אור מיוחד בכל כשנכנסת שחה, כך שאם לא שומעים את הצלצול או לא רוצים להגביר את הצלצול בשביל לא להפריע לסביבה, האיתות מיידע שנכנסת שיחה. הטלפון גם כולל זיכרונות רבים, שיחה מזוהה (מקל על מי שמתקשה לשמוע מי בצד השני), וכן אפשרות לרמקול דרכו ניתן לבצע את השיחה מבלי להרים את השפופרת.

ישנם טלפונים מתקדמים, שכוללים בין היתר חיבור למכשירים שונים שירטטו, למשל לכרית רוטטת, כך שאם מתקבלת שיחה בלילה, בעזרת הרטט אפשר לדעת עליה ולענות. נקודה נוספת חשובה היא, שטלפונים מתקדמים כוללים אפשרות חיוג ללא הרמת השפופרת, וכן מגוון אופציות למי שהוא לא רק מתמודד עם שמיעה לקויה אלא גם כבד ראייה, למשל, אותיות ומספרים גדולים, זיכרונות חירום, אפשרות לבצע פעולות מבלי ללחוץ על כפתורים ועוד. הטלפונים הללו הם פתרון מצוין גם לקשישים אשר נתמכים בשירותי מטפלת סיעודית – ניתן ליצור עמם קשר במהלך כל שעות היממה.

טלפונים לכבדי שמיעה, מתאימים הן למבוגרים והן לצעירים שמתמודדים עם בעיות שמיעה שונות. כמובן שלכל אחד אפשר להתאים טלפון שמתאים לצרכים שלהם. כל מה שצריך לעשות זה לחפש את הטלפון המתאים עבורם ולראות כיצד השימוש בו מקבל עליהם.

לקבלת מידע נוסף וייעוץ חינם צרו עמנו קשר עכשיו: 
לחצו כאן לחיוג 1-700-708-778

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

שם:
טלפון:
דוא”ל:
עיר מגורים:
הודעה:

סרטונים

פייסבוק

חדשות אחרונות

שימור תפקוד ובריאות לאחר הקורונה

שימור תפקוד ובריאות לאחר...

קרא עוד
איך לשפר את הסביבה של האדם הסיעודי

איך לשפר את הסביבה של האדם...

קרא עוד
טיפול בקשישים בזמן הקורונה

טיפול בקשישים בזמן הקורונה

באם נשים בצד את כל המחלוקות לגבי וירוס הקורונה שמשתולל בעולם,...
קרא עוד
זכויות קשישים בשנת 2021

זכויות קשישים בשנת 2021

קרא עוד
Call Now Button