ערבית

הסעת קשישים לפעילויות בעזרת רכבי נכים

הסעות קשישים לפעיליות – קשישים ברחבי הארץ אשר מוגבלים בתנועה ומעוניינים להגיע לפעילויות שונות יכולים להסתייע ברכבי נכים. רכבי נכים קיימים בשפע בשוק בשל ההתפתחות הטכנולוגית והמחסור בזמן ההולך ומתגבר בחברה המודרנית. חברות רבות מציעות רכבים שונים וישמחו להמליץ על הדגם המתאים ביותר.

  מדובר ברכבים המתאימים לציבור הקשישים

ציבור הקשישים אשר לרוב משתמשים בשירותיה של מטפלת סיעודית אינם יכולים לנסוע בתנאי הרכב הרגילים בשל העובדה כי הם זקוקים לכסא שלהם ולא לכסא אחר המותקן ברכב. יתרה מכך מדובר ברכבים בעלי מקום רחב יותר ונוח לישיבה עבור ציבור הקשישים אשר לעיתים זקוקים למכשור נוסף מלבד כסא גלגלים כמו בלון חמצן. יתרה מכך, אין זה מספיק שיהיה ברכב מקום לכסא הגלגלים ולמעמד מסודר לצרכי בטיחות אלא יש צורך ברכב הכולל שדרוגים נוספים לטובת ציבור הקשישים כגון מעלית ייחודית להרמת הכיסא מהמדרכה או הכביש או רכב המותאם להסעת נכים בו מותקנות מסילות מיוחדות העומדות בתקני הבטיחות המחמירים. באמצעות אותן מסילות הקשישים יהיו מובלים לרכב ללא  השקעה נוספת במעלית.

חשוב לבחון את מגוון הרכבים

נושא נוסף אשר יש לתת עליו את הדעת הוא בחירת הרכבים. חברה מקצועית תציע לקהל לקוחותיה מגוון רחב של רכבים – רכבים גדולים, רכבים קטנים, רכבי שטח , רכבים המתאימים לנסיעה בדרך סלולה, רכבים המצוידים באמצעי הקלה על ציבור הקשישים- מדובר בדוגמא קטנה מרשימת הרכבים אשר החברות השונות מחזיקות. כך לדוגמה, רכב הסעות נכים צריך להיות מצויד במדרגות גבוהות לצורך עלייה לרכב וכן במכשור אלקטרוני המתאים להעלאה של נוסעים.  לפרטים נוספים אודות חברת אבזור לאביזרי נכים הקליקו כאן.

הסעות קשישים לפעיליות – הרכבים מחוייבים לעמוד בתקנים רשמיים

הזכרנו את העובדה כי כיום ניתן למצוא רכבים שונים ורבים בשוק, אך לא כל הרכבים עומדים בתקני הבטיחות המחמירים. אותם תקני בטיחות חשובים ביותר עבור כל חברה המציעה שירותי הסעות למען בטיחות הלקוחות- קל וחומר כאשר מדובר בציבור קשישים בעלי מוגבלויות שונות אשר מצויים בנקודת פתיחה שונה וזקוקים לציוד מתאים. אותן חברות צריכות לדאוג לאישורים שאכן בחברתם מצויים רכבים העומדים בתקני הבטיחות.

 

בעת בחירת החברה המתאימה חשוב לבחון היטב את הצרכים שלכם

בעת חיפוש אחר חברת הסעות לקשישים יש לעשות זאת תוך הפעלת שיקול דעת והתחשבות בצרכים של ציבור הקשישים. בשל העובדה כי קיימות כיום חברות רבות המציעות שלל רכבים ההמלצה היא לא לפנות לחברה הראשונה אלא לבצע סקר מקיף. ביצוע סקר מקיף אשר יכלול שיחה עם אנשים נוספים אשר השכירו רכבים מטעם חברה מסוימת והיו מרוצים מהתוצאה תבטיח לכם כי מדובר בחברה איכותית. נוסף על כך, חשוב להגיע למקום ולבחון את הרכבים ואף לשוחח עם בעלי החברה.

 

בעת פנייה לחברה מקצועית אתם יכולים להיות בטוחים כי תקבלו מענה מקצועי מטעם צוות העובדים תוך התחשבות בצרכים האישיים של הנוסעים ברכב.

 

 

 

 

 

 

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

שם:
טלפון:
דוא”ל:
עיר מגורים:
הודעה:

סרטונים

פייסבוק

חדשות אחרונות

שימור תפקוד ובריאות לאחר הקורונה

שימור תפקוד ובריאות לאחר...

קרא עוד
איך לשפר את הסביבה של האדם הסיעודי

איך לשפר את הסביבה של האדם...

קרא עוד
טיפול בקשישים בזמן הקורונה

טיפול בקשישים בזמן הקורונה

באם נשים בצד את כל המחלוקות לגבי וירוס הקורונה שמשתולל בעולם,...
קרא עוד
זכויות קשישים בשנת 2021

זכויות קשישים בשנת 2021

קרא עוד
Call Now Button