ערבית

דפיברילטור נייד

המכשיר שיכול להציל לכם את החיים – אם אתם רוצים להיות מוגנים בכל עת, דפיברילטור הוא הדבר הכי חשוב שתוכלו לרכוש. דפיברילטור נייד הוא למעשה מכשיר החייאה קטן שיכול להגיע אתכם לכל מקום ועובד על סוללה, והוא יכול להציל כל אחד מהתקף לב שיכול לתקוף אותו בכל רגע.

איך פועל דפיברילטור נייד?

דפיברילטור נייד הוא למעשה מכשיר בגודל של קופסה קטנה. המכשיר נוח לאחיזה והוא יכול לפעול תוך כמה שניות בודדות והוא למעשה יכול לאבחן את קצב הלב ולהזרים מתח חשמלי אל הלב, ממש כמו שוק חשמלי שמצליחים להעביר כוחות מד”א ואיחוד הצלה בעת הגעה לפצוע שנדם ליבו. דפיברילטור הוא אחד המכשירים הכי מהפכניים שהיו לא רק בעולם הרפואה אלא בכלל, כי דפיברילטורים רבים כבר הצילו אלפי בני אדם בישראל והרשימה הזו עולה משנה לשנה. הדפיברילטור למעשה מזרים את המתח בכיוון פעימת הלב לפי המדבקות שמונחות עליו וכך הלב יכול להתאפס ולפעול מחדש.

איך משתמשים בדפיברילטור נייד?

  • תחילה, אחד הדברים שחשוב לדעת הוא שדפיברילטור לא מצריך ידע מיוחד או ניסיון. למעשה, אחרי הדרכה קצרה של פחות משעה על פעולתו ואופן הפעלתו של הדפיברילטור, תוכלו לדעת להשתמש בו בקלי קלות. כשאדם חווה התקף לב והוא מתעלף כתוצאה מאי ספיקת החמצן אל מוחו, הוא נמצא במוות קליני ולאחר כמה דקות הוא עלול להגיע למצב של מוות מוחי. מיד כשקורה מצב כזה יש למהר אל הדפיברילטור ולקרוא לעזרה.
  • בזמן שאדם אחד מביא את הדפיברילטור, אדם אחר צריך להתחיל החייאה על האדם שהתמוטט וכשהדפיברילטור מגיע עליו לחבר את המדבקות אל בית החזה שלו כשהוא ללא חולצה. יש לחבר את המדבקות לפי התמונות, כאשר מדבקה אחת בחלק הימני העליון של בית החזה והחלק השני בחלק השמאלי התחתון על הצלעות.
  • יש להמתין שהדפיברילטור יאבחן את קצב הלב. במידה והדפיברילטור יאבחן שאין קצב לב, הוא יורה לכם להמשיך בהחייאה. במידה ויש פעימות סדירות, דבר שיכול לקרות במקרים שהאדם רק התעלף, הוא לא יאפשר מתן שוק חשמלי, ובמידה וקצב הלב אינו סדיר הוא ימליץ בקול על שוק חשמלי.
  • הדפיברילטור לא יכול לתת שוק חשמלי לבדו והוא חייב שיפעילו אותו. בלחיצת כפתור תוכלו להזרים שוק חשמלי מהדפיברילטור אל הנפגע ולאחר מכן הדפיברילטור יורה לכם כיצד להמשיך לפעול.

מה היתרונות בשימוש בדפיברילטור?

חשוב לזכור שבמצב של מוות קליני, בו הלב לא מזרים דם אל המוח, המוח עדיין יכול לפעול אם רק הלב יחזור לפעום. אמנם החייאה ללא דפיברילטור מסוגלת להזרים חמצן למוח, אך הדפיברילטור משפר אותה ומצליח ולהחזיר את הלב לפעול לבד, דבר שאי אפשר לקבל ללא דפיברילטור. בנוסף, הדפיברילטור מדבר אל המטפלים ומסביר להם מה לעשות שלב אחרי שלב ולמעשה כל אחד יכול לבצע החייאה עמו, כאשר ישנם דפיברילטור שמדברים גם בעברית.

מ.ס.ד מתמחה במתן שירותי סיעוד והשמת עובדים זרים. מטרתנו לסייע לקשישים, לנכים ולבני משפחותיהם בהתמודדות עם מחלות וקשיי הזקנה. נשמח לעזור גם לכם בכל שאלה!
מ.ס.ד שירותי סיעוד ועובדים זרים, חברת סיעוד מהמובילות בישראל לשירותכם!

לקבלת מידע נוסף וייעוץ חינם צרו עמנו קשר עכשיו: 
לחצו כאן לחיוג 1-700-708-778

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

שם:
טלפון:
דוא”ל:
עיר מגורים:
הודעה:

סרטונים

פייסבוק

חדשות אחרונות

שימור תפקוד ובריאות לאחר הקורונה

שימור תפקוד ובריאות לאחר...

קרא עוד
איך לשפר את הסביבה של האדם הסיעודי

איך לשפר את הסביבה של האדם...

קרא עוד
טיפול בקשישים בזמן הקורונה

טיפול בקשישים בזמן הקורונה

באם נשים בצד את כל המחלוקות לגבי וירוס הקורונה שמשתולל בעולם,...
קרא עוד
זכויות קשישים בשנת 2021

זכויות קשישים בשנת 2021

קרא עוד
Call Now Button