ערבית

בית אבות סיעודי

בית אבות סיעודי – ככל שעוברות השנים, גופנו עובר שינויים רבים שאנו לא יכולים לשלוט עליהם, ואנשים רבים מוצאים את עצמם נזקקים לעזרה בביצוע של פעולות בסיסיות שבעבר הם יכלו לעשות בקלות. גיל הזהב מביא עמו אתגרים לא מעטים, כמו יציאה לפרישה, וכשמוסיפים לכך אתגרים גופניים, עלולים להיתקל בקשיים רבים שמפריעים לא רק מבחינה פיזית, אלא גם מבחינה נפשית.

טיפול בקשיש הסיעודי – מה חשוב לדעת?

כאשר קשישים מגיעים למצב שבו הם אינם יכולים לבצע פעולות יומיות בסיסיות, כמו הליכה ללא סיוע, רחצה, אכילה ועוד, הם מוגדרים כסיעודיים. כדי להגדיר אדם כסיעודי, יש לבצע מבדקים מטעם המוסד לביטוח לאומי (מבדקי ADL) שמסייעים לקבל סיוע כספי וגם עזרה בהמשך הדרך.

לרוב קשישים שמוגדרים כסיעודיים יעברו אצל בית אבות סיעודי  בו יוכלו לטפל בהם כהלכה במשך הימים ויאפשרו לכם ליהנות משיפור במצבם ובשגרת יומם. טיפול צמוד הוא חשוב במיוחד במצבים בהם אדם מגיע לרמה סיעודית, ולכן חשוב לבחור מוסד טיפולי שיוכל לשפר את חייהם עד כמה שניתן.

בחירת בית אבות סיעודי

לאחר קבלת האבחנה על היותו של אדם סיעודי, ניתן להתחיל בתהליך החיפוש אחר בית אבות סיעודי שבו הוא יוכל לשהות ולקבל את השירותים והטיפולים שהוא זקוק להם.

בעת חיפוש ובחירה של בית אבות סיעודי, חשוב תחילה שיהיה בידכם את האבחון המדויק של רמת הסיעודיות. ישנם קשישים שזקוקים לסיוע יומי עם פעולות רגילות, כמו רחצה, אכילה, ביצוע סידורים ועוד, ויש כאלו שמוגדרים כסיעודיים רפואיים, כלומר צריכים תוספת של סיוע רפואי סביב השעון.

בהתאם לאבחנה על מידת הסיעודיות ניתן לקבל סיוע מהמוסד לביטוח לאומי שתפקידו לממן שהייה בבית אבות סיעודי. לאחר קבלת האבחון, תוכלו לפנות אל בחירת בית אבות סיעודי שיספק ליקיריכם את כל השירותים שהם זקוקים להם. כדי להיות בטוחים שהם מקבלים את הטיפול הטוב ביותר והמתאים ביותר, בחרו בית אבות סיעודי עם מגוון שירותים נרחב, כמו טיפול רפואי סביב השעון, צוות סיעוד גדול, חדרי טיפול, פעילויות חברתיות משותפות ועוד.

בית אבות סיעודי שדואג לא רק לגוף, אלא גם לנפש, הוא בית האבות הטוב ביותר עבור יקיריכם, ולכן חשוב שתחפשו מוסד שכולל בתוכו כמה שיותר שירותים וטיפולים.

הגעה למצב סיעודי היא אינה פשוטה, אך עם בית אבות  שמעניק תשומת לב וטיפול סביב השעון, קשישים סיעודיים יכולים להרגיש הקלה רבה ולהמשיך בשגרת חייהם בצורה הטובה ביותר עם תמיכה מלאה סביבם.

מ.ס.ד שירותי סיעוד ועובדים זרים, חברת סיעוד מהמובילות בישראל לשירותכם!

לקבלת מידע נוסף וייעוץ חינם צרו עמנו קשר עכשיו: 
לחצו כאן לחיוג 1-700-708-778

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

שם:
טלפון:
דוא”ל:
עיר מגורים:
הודעה:

סרטונים

פייסבוק

חדשות אחרונות

פסיכוגריאטריה

פסיכוגריאטריה

ישנם בעלי מקצוע רבים שאמונים על אוכלוסיית הזקנים ופועלים למען...
קרא עוד
ביטוח לאומי עזרה לקשישים

ביטוח לאומי עזרה לקשישים

לכולנו יש הורים קשישים שבמהלך הזמן הופכים להיות סיעודיים. על מנת...
קרא עוד
ברונכיטיס בגיל השלישי

ברונכיטיס בגיל השלישי

ברונכיטיס היא מחלה הפוגעת בדרכי הנשימה. זוהי מחלה הפוגעת ברירית...
קרא עוד
היפוגליקמיה בקשישים

היפוגליקמיה בקשישים

היפוגליקמיה היא מצב שעלול להיגרם אצל אנשים חולי סוכרת ושבו רמת...
קרא עוד
Call Now Button