ערבית

טיפול בקשישים

בני האדם ממשיכים לחיות שנים ארוכות בזכות המדע הרפואי, גם לאחר שהם מגיעים לגיל פנסיה. מאחר ותוחלת החיים הופכת להיות גבוהה יותר לאורך השנים, הרי שקיים צורך של ממש למצוא חברת סיעוד המתמחה בתחום של טיפול בקשישים. לשמחתנו אנו חיים בתקופה שבה אנו יכולים לבחור מבין כמה אפשרויות עזרה להורינו, שאחת מהן היא שירותי סיעוד.

טיפול בקשישים בחברות מודרניות

בעבר היה זה נהוג שכפי שההורים דאגו לילדיהם בזמן שהיו תינוקות חסרי ישע, כך הילדים דאגו להורים שלהם כשהזדקנו. כיום, בחברות המודרניות, הילדים יותר מוגבלים ביכולתם לעזור. הם לומדים ועובדים שעות על גבי שעות וצריכים גם לדאוג לבני זוגם ולילדיהם. למרות רצונם לעזור, הרי שהם לא יכולים להיעדר מעבודתם או להזניח את משפחתם שלהם. על כן, בימינו קל ועדיף להיעזר בחברה המעניקה שירותי טיפול בקשישים.

טיפול בקשישים

טיפול בקשישים בישראל

בישראל, אחד הפסוקים המוכרים ביותר הוא “אל תשליכני לעת זקנה” (תהילים). כמו כן, אחת הדיברות שכל יהודי מכיר היא “כבד את אביך ואת אמך למען יאריכו ימיך” (שמות). מצד אחד, תחושת המחויבות של הישראלים כלפי הוריהם היא גבוהה מאוד, ומצד שני, אנו חיים בעולם תובעני שאין לכולם את הזמן הדרוש או היכולת להתמסר באופן טוטאלי להורים. לשם כך ישראלים רבים נעזרים בחברות סיעוד שיטפלו באופן מסור בהוריהם.

מתי להתחיל לחפש חברה שמעניקה טיפול לקשישים?

עם הפרישה לגמלאות רצוי להיות ערניים למצבם של הוריכם. חלקם מתפקדים היטב ומוצאים לעצמם תחביבים ואחרים מסתגרים בביתם ומתקשים להודות בקושי היומיומי שלהם. יש לשאול אותם לשלומם ואף להציע ביוזמתכם למצוא להם מטפלים אשר יספקו להם אוזן קשבת, וכמובן יסייעו בכל פעולה שעליהם לבצע.

חברת הסיעוד מ.ס.ד שירותי סיעוד ועובדים זרים מספקת מזה שנים שירותי טיפול בקשישים על ידי מטפלות לקשישים ועובדים זרים וישראלים. אנו מעניקים שירות ברמה הגבוהה ביותר, החל משלב הייעוץ והתאמת המטפל למטופל. כל המטפלים שלנו עברו הכשרות והם מוסמכים להעניק טיפולים סיעודיים ולעזור בניהול משק הבית. בזכות שנים של ניסיון הם יודעים לסייע ולעזור בכל פעולה, תוך הקפדה על יחס אישי ואנושי.

לקבלת מידע נוסף וייעוץ חינם צרו עמנו קשר עכשיו:
לחצו כאן לחיוג 1-700-708-778

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

שם:
טלפון:
דוא”ל:
עיר מגורים:
הודעה:

סרטונים

פייסבוק

חדשות אחרונות

טיפול בקשישים בעת משבר בריאותי עולמי

טיפול בקשישים בעת משבר...

החיים יוצרים לכולנו הרבה הפתעות, כולנו עושים כל שניתן כדי לסייע...
קרא עוד
מטפלים בקשיש? הצעדים לשמירה על איכות החיים

מטפלים בקשיש? הצעדים לשמירה על...

הקשישים אשר בחיינו זקוקים למעטפת של בני המשפחה, כמו גם לטיפול,...
קרא עוד
זכויות קשישים – זה מה שצריך לדעת!

זכויות קשישים – זה מה שצריך...

בכול הנוגע להורים או לסבים ולסבתות שלנו: אנו רוצים להאמין בכול...
קרא עוד
החלפת מפרק ירך – כל מה שרצית לדעת

החלפת מפרק ירך – כל מה שרצית...

עד שלא התחלתם להרגיש את הכאב או קושי בתנועה אולי לא חשבתם שיש בעיה...
קרא עוד
Call Now Button