ערבית

עבודות שיפוצים להנגשת מבנים לגיל השלישי

הנגשת מבנים לגיל השלישי ובכלל היא פרוצדורה שחלה כחובה על מבני ציבור אבל אינה חובה כלל וכלל על מרבית המבנים. יחד עם זאת, הנגשה כזאת נדרשת בכל המבנים המשרתים את אוכלוסיית הגיל השלישי וכן בבתים פרטיים ובניינים משותפים בהם מתגוררים בני הגיל השלישי המתקשים להתנהל ללא אותם פתרונות הנגשה ושירותי סיעוד . עבודות שיפוצים להנגשת מבנים לגיל השלישי יכולות להשתנות בהיקפן, בהתאם לפתרונות ההנגשה שיש ליישם. זה יכול להסתכם בסלילת שביל עולה עליו ניתן להסיע כיסא גלגלים או קלנועית, זה יכול לכלול התקנה של מעלית כיסא גלגלים בחדר המדרגות של הבניין וזה יכול להגיע גם לכדי התקנה של מעלית נוסעים לרבות תוספת בנייה של פיר מעלית ייעודי.

 

מהן עבודות השיפוצים הנדרשים לכם?

לפני שאתם מזמינים איש מקצוע לביצוע עבודות שיפוצים להנגשת מבנים לגיל השלישי, אתם רוצים לעבור תהליך יסודי של תכנון על מנת להבטיח שהפתרון בו אתם צפויים להשקיע לא מעט משאבים, אכן יספק לכם את השירות הטוב ביותר. במקרה של בניין מגורים משותף חשוב שתכנון זה יבוצע בליווי כל הדיירים, שכן פתרונות אלה נדרשים לשרת את כלל הצרכים של כלל הדיירים המתגוררים בבניין. בתהליך התכנון עליכם א’ להכיר את כל הפתרונות הזמינים עבורכם וב’ להחליט מה הם הפתרונות הרלוונטיים ביותר עבורכם. חלק א’ של התכנון הוא קריטי מאוד עבורכם, שכן ישנם כיום המון פתרונות שיכולים להוזיל מאוד את העלויות הכוללות וכדי להיות מסוגלים ליישם אותם במבנה שלכם, יהיה עליכם תחילה לדעת שהם קיימים. על כן, את איש המקצוע שינהל עבורכם את העבודות כדאי לשכור כבר בשלבים הראשונים של התכנון ולוודא שאותו איש מקצוע אכן מכיר את עולם הנגישות.

 

מהן הפתרונות העיקריים של נגישות לגיל השלישי?

עבודות שיפוצים להנגשת מבנים לגיל השלישי יכולות לכלול שורה ארוכה של סוגי עבודות, לרוב במסגרת יישום של פתרונות סטנדרטיים ומובנים ולעיתים גם ליישום פתרונות יצירתיים שמותאמים במיוחד עבורכם. ככלל, נגישות מיועדת לאפשר גישה קלה ונוחה ברגל או בכלי תחבורה על גלגלים לכל חלק וקומה במבנה. במסגרת זו, הפתרונות השכיחים ביותר כוללים בניית רמפה שמאפשרת תנועה עם רכב גלגלי כמו כיסא גלגלים או קלנועית ומעלית שמאפשרת תנועה חופשית וקלה בין הקומות. מעלית זו לא חייבת להיות מעלית נוסעים רגילה שעלותה יכולה להיות גבוהה מאוד עבורכם. ישנם כיום פתרונות של מעליות נגישות המיועדות לנוסע אחד. ישנן רמפות מתרוממות, מעלית כיסא המעוגנת אל מעקה חדר המדרגות או קיר חדר המדרגות, מעלית כיסא חיצונית וכן הלאה. חלק מן הפתרונות ניתנים ליישום באופן עצמאי כך שישרתו דירה ספציפית במבנה, וחלקם מיושמים בתוך השטח המשותף של הבניין ומיועדים לשרת כל דייר המעוניין לעשות בהם שימוש וגם זה צריך להילקח בחשבון בזמן התכנון.

https://evenp.co.il/ היחידה לשיפוצים קבלן לביצוע עבודות שיפוצים והנגשת מבנים לגיל השלישי

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

שם:
טלפון:
דוא”ל:
עיר מגורים:
הודעה:

סרטונים

פייסבוק

חדשות אחרונות

שימור תפקוד ובריאות לאחר הקורונה

שימור תפקוד ובריאות לאחר...

קרא עוד
איך לשפר את הסביבה של האדם הסיעודי

איך לשפר את הסביבה של האדם...

קרא עוד
טיפול בקשישים בזמן הקורונה

טיפול בקשישים בזמן הקורונה

באם נשים בצד את כל המחלוקות לגבי וירוס הקורונה שמשתולל בעולם,...
קרא עוד
זכויות קשישים בשנת 2021

זכויות קשישים בשנת 2021

קרא עוד
Call Now Button