ערבית

סביבת המגורים המתאימה להורה הקשיש

סביבת מגורים מתאימה – אנשים רבים המעבירים את הוריהם הקשישים למגורים מותאמים לגילם, אינם יודעים כיצד להבטיח כי סביבת המגורים תהיה מתאימה להורה הקשיש, ותענה על כל צרכיו. במאמר הבא נפרט מספר כללים חשובים בעת בחירת הסביבה וביצוע מעבר זה.

כיצד לבחור סביבת מגורים מתאימה להורים המבוגרים

בעת בחירת סביבת מגורים מתאימה להורה הקשיש, צצות שאלות רבות. מה הוא בית האבות המומלץ ביותר לבני הגיל השלישי? האם דיור מוגן יספק מענה ראוי לצרכים של ההורים שלנו? מה הם היתרונות של מגורים בבית אבות לעומת מגורים בדיור מוגן? וודאו כי הוריכם מותאמים למגורים לבדם, ובמידת הצורך בחרו בבית אבות אשר מציע מעקב צמוד ומספק מענה לכל הצרכים העולים במהלך היום.

סביבת מגורים מתאימה

הבטחת סביבת המגורים המתאימה להורה הקשיש

  • מבחינה רפואית: בעת העברת הורה קשיש לסביבת מגורים חדשה, יש לוודא כי סביבה זו מתאימה לו מבחינה רפואית. וודאו כי הוא יוכל לגשת ממקום מגוריו אל בית מרקחת ובית חולים קרובים, וכי מבנה חדר המגורים תואם את יכולותיו הפיזיות. במידת הצורך ובעת שמדובר בבית אבות או מבנה דיור מוגן, וודאו כי יש חובש ורופא בהישג יד, אשר יוכלו לסייע להורה הקשיש בעת הצורך.
  • מבחינה סיעודית: במידה וההורה הקשיש המועבר למגוריו החדשים הינו אדם סיעודי, יש לוודא כי המסגרת החדשה מתאימה לכל צרכיו. שכרו את שירותיו של מטפל או מטפלת סיעודיים, וודאו כי בית האבות מעסיק אנשים אלו בזמינות גבוהה. אנו ממליצים על מטפלים סיעודיים אשר ישהו בחברת הקשיש או הקשישה לאורך כל שעות היממה, ויענו על כל צרכיהם – הפיזיים והרגשיים כאחד.
  • מבחינת סביבה פיזית: אנשים מבוגרים רבים נקשרים אל הריהוט הנמצא ברשותם, ופעמים רבות ריהוט זה משרת אותם בצורה הטובה ביותר בעת התנהלותם היום-יומית. כאשר ההורה הקשיש עובר לסביבת מגורים חדשה, יש לשנע אליו את כל רהיטיו האהובים. בחרו בחברת הובלות קשובה ומקצועית, אשר תיענה לכל צרכי הלקוח הקשיש ומשפחתו. התנהלות מקצועית ומכבדת זו של חברת הובלות תעשה את המעבר פשוט ונעים יותר, ותיצור אצל הלקוח הקשיש ומשפחתו תחושה שיש על מי לסמוך. חברת הובלות יכולה להציע שירותי אריזה, פריקה והובלה, אשר ייעלו את תהליך המעבר וימנעו קשיים מיותרים של המשפחה והלקוח.

היו קשובים להוריכם

תפקידכם אינו מסתיים ברגע בו העברתם את ההורה הקשיש אל מגוריו החדשים. בקרו את ההורים לעתים קרובות והקשיבו להם. וודאו כי סביבת המגורים החדשה מתאימה להם הן מבחינה רפואית, הן מבחינה סיעודית והן מבחינת מבנה החדר והרהיטים הממוקמים בו. בחרו בחברת הובלות אשר תבצע את הובלות הרהיטים בצורה מתחשבת ומכבדת, וודאו כי כל הרהיטים מסודרים באופן המועדף על הוריכם, ומזכיר להם במידה הרבה ביותר את ביתם. כל אלה יבטיח לכם ולהוריכם מעבר נעים ומועיל.

מ.ס.ד שירותי סיעוד ועובדים זרים, שירותי סיעוד מהמובילים בישראל לשירותכם!

לקבלת מידע נוסף וייעוץ חינם צרו עמנו קשר עכשיו: 
לחצו כאן לחיוג 1-700-708-778

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

שם:
טלפון:
דוא”ל:
עיר מגורים:
הודעה:

סרטונים

פייסבוק

חדשות אחרונות

שימור תפקוד ובריאות לאחר הקורונה

שימור תפקוד ובריאות לאחר...

קרא עוד
איך לשפר את הסביבה של האדם הסיעודי

איך לשפר את הסביבה של האדם...

קרא עוד
טיפול בקשישים בזמן הקורונה

טיפול בקשישים בזמן הקורונה

באם נשים בצד את כל המחלוקות לגבי וירוס הקורונה שמשתולל בעולם,...
קרא עוד
זכויות קשישים בשנת 2021

זכויות קשישים בשנת 2021

קרא עוד
Call Now Button