ערבית

ניתוחים בגיל הזהב כל מה שצריך לדעת

 

במקרים רבים, ניתוח הוא פרוצדורה רפואית שנועדה כדי לגרום או להוביל לשינוי מתמשך וקבוע בגוף. הניתוח כולל בדרך כלל שבירה, חיתוך או שינוי של רקמה או איברים קשים או רכים על מנת לשפר את הבריאות באי-אלו מובנים והיבטים.

ניתוח יכול לשמש גם מסיבות קוסמטיות, כמו גם טיפול במצבים רבים אחרים. ניתוחים נעשים בדרך כלל בהרדמה כללית אשר מכניסה את המטופל לשינה עמוקה. זאת, על מנת למנוע כאב וגירוי במהלך ההליך. סוג הניתוח הנפוץ ביותר מבוצע על ידי מנתחים המתמחים בתחומים רפואיים שונים כגון אורתופדים, אורולוגים, נוירוכירורגים, קרדיולוגים, גינקולוגים ומנתחים פלסטיים. הנה מידע מעניין לפניכם:

ניתוחים בגיל הזהב – מי בסיכון גבוה יותר?

קשישים ומטופלים בגיל הזהב, יכולים להיות בסיכון גבוה יותר אם הם לא מטופלים כראוי כשהם מזדקנים. הסיבה לכך היא, שככל שאנו מתבגרים, הגוף שלנו משתנה וכך גם הבריאות שלנו. כמו כן, עם הגיל, לגוף קשה יותר להשתקם ולהתאושש מהליכים ניתוחיים שונים. עוד מידע בנושא תמצאו כאן – היועצת פורטל רופאים וטיפולים.

גורמי הסיכון לקשישים כוללים סוכרת, יתר לחץ דם, מחלות לב ואוסטיאופורוזיס בפרט. חלק מהמצבים הבריאותיים האחרים המשפיעים על קשישים מבוגרים הם דמנציה וסרטן, בעוד שמצבים רפואיים אחרים גם הם יכולים להיות הסיבה לכך שמטופל מבוגר יהיה חשוף תחת סיכון מוגבר.

ניתוחים בגיל הזהב

חשוב לא להתייאש ממצב בריאותי כלשהוא

קשישים מבוגרים לא צריכים לחשוש מתהליך הניתוח; חשוב להם לדעת למה לצפות ומה יקרה במהלך ההליך. כמו כן, מטופלים מבוגרים לא צריכים להתייאש מלנסות למצוא פתרון למצב בריאותי כזה או אחר.

קשישים מבוגרים צריכים לדעת שניתוחים עשויים להיות לא קלים, אבל בסופו של דבר, הליכים אלו עשויים להיות שווים את היתרונות לטווח ארוך. הניתוחים שמטופל צריך לעבור בשנים המאוחרות יותר של חייו, אינם תמיד פשוטים. אל לנו לשכוח לציין, שחשוב לדעת את סוג הניתוח שהמטופלים צריכים, מתי צריך לעשות אותם, לאילו תופעות לוואי הם יכולים לצפות, מי יכול לעשות את הניתוח ועוד פרמטרים כאלה. רבים בוחרים לאתר רופא דרך היועצת פורטל רופאים ולקבל סיוע, כך שגם אתם מוזמנים לפעול באופן דומה.

ככל שהגיל מתקדם כך הניתוחים מורכבים בד”כ

הניתוחים שתעברו ככל שתתבגרו אינם תמיד פשוטים. ייתכן שתעדיף סוג אחר של הליך כירורגי מאשר מישהו אחר שנמצא באותו טווח גילאים כמוך, מאחר שאף אדם אינו זהה בתחלואותיו לאדם אחר. חשוב לדעת כמה זמן ייקח ההליך ואת סוג תופעות הלוואי שאתם עלולים להיתקל בהן לפני שאתם עוברים ניתוח בעצמכם. וכמו כן, תמיד יהיה חושב לברר מראש את משך ההחלמה ועד כמה היא תגביל אתכם בחיי היום יום שלכם. עבור מידע נוסף, בקרו כעת בפורטל היועצת פורטל רופאים עבור סיוע ופרטים נוספים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  שם:
  טלפון:
  דוא”ל:
  עיר מגורים:
  הודעה:

  סרטונים

  פייסבוק

  חדשות אחרונות

  כך תדאגו לרווחת העובדים שלכם

  כך תדאגו לרווחת העובדים שלכם

  קרא עוד
  טיפול בקשישים לאחר ביצוע טיפולי שיניים

  טיפול בקשישים לאחר ביצוע...

  קרא עוד
  5 טיפים למיגון הבית לקראת הגיל השלישי

  5 טיפים למיגון הבית לקראת הגיל...

  קרא עוד
  העסקה של עובד זר לצורך סיעוד בישראל – מה חשוב לדעת כששוקלים את האופציה הזאת?

  העסקה של עובד זר לצורך סיעוד...

  קרא עוד
  Call Now Button