ערבית

טיפים כיצד לבחור קלנועית מתאימה לגיל הזהב

קלנועית למבוגרים

בכל הנוגע להתניידות, קלנועיות מאפשרות לקשישים לנוע בקלות ובפחות מאמץ. ישנן קלנועיות רבות בשוק כיום. חלקם בנויות לשימוש פנימי בלבד ואילו אחרות יכולות לשמש לנסיעה בחוץ בשטח מחוספס יותר. ישנם גם דגמים שמיועדים במיוחד להתמודדות גם עם שטחים מאתגרים מאוד. מעבר לזה, חשוב גם לחשוב על מטפלת או בן הזוג שישב ליד ולטובת זה ישנם גם קלנועית לזוג, מה שנשאר לכם זה רק לבחור מתוך המגוון האדיר ולבחור את המוצר שיתאים במדויק לצרכים שלכם.

 

חשוב לקחת בחשבון את תנאי השטח באזור שלך בעת ההחלטה באיזה קלנועית תשתמש. בדרך זו, תוכל להיות שקט בידיעה כי מה שלא יקרה, הקלנועית שלך תעבוד בכל מצב בו תמצא את עצמך.

יתרונות של קלנועית חשמלית

אנשים שמשתמשים בכיסא גלגלים לעיתים מוגבלים רק למקומות שאליהם הם יכולים להגיע עם הכיסא. כאן נכנסות הקלנועיות, כאמצעי תחבורה חלופי. שקול זאת כשאתה בוחן את אפשרויות תוואי השטח שלך, וכמה מקום יש לך לאחסון וניידות.

 

יש אנשים שבוחרים דגם המאפשר להם להשתמש בו גם בפנים וגם בחוץ. זאת כדי שיוכלו לחסוך כסף על שניהם מכיוון שקלנועית אחת תספיק לשני המצבים. דבר אחד שחשוב לזכור הוא שאולי היא לא תעבוד אותו הדבר בשני המקרים אז הקפד לבצע את המחקר שלך לפני שתקבל החלטה.

 

אם אתה צריך להשתמש בקלנועית בשטח קשה במיוחד, אז תחשוב על השקעה בדגם שנועד במיוחד למצב כזה. חלק מהדגמים מגיעים עם מערכת מתלים מיוחדת וצמיגים רחבים לשמירה על בטיחות.

 

קלנועיות משמשות קשישים בכל מיני סיבות רבות ושונות. חלקם משתמשים בהם מכיוון שיש להם מוגבלות פיזית בעוד שאחרים זקוקים לו לנוחות הכללית שלהם. יש גם כמה קשישים שמשתמשים בקלנועית כי הם פשוט לא מסוגלים להסתובב יותר בעצמם.

דגשים בבחירה

לא משנה באיזה סוג קלנועית תבחרו, וודאו כי בכל מקום בו תשתמשו בו היא ברורה כך שאין מכשולים בדרך. למרות שאתה יכול לנווט בקלות בחלל פנימי, ייתכן שזה לא יהיה בחוץ כאשר אתה צריך להתמודד עם שיפועים, שטח לא אחיד ומדרגות.

 

כאשר לוקחים את הקלנועית לבחוץ, חשוב לזכור כי הכבישים אינם בנויים עבור רכבים מסוג זה. ולכן עליך להיות זהיר מאוד בעת נהיגה בתנועה. זה עשוי להיות העדפה שלך להימנע מרחובות סואנים לטובת מדרכות אם אין לך אפשרויות אחרות.

 

גודל הקלנועית שלך הוא דבר נוסף שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת אחת. חלק מהדגמים מסוגלים להתאים למקומות צרים בעוד שאחרים אולי יזדקקו לשטח אחסון כאשר הם אינם בשימוש. אם יש לך מקום מוגבל, עדיף שתשקול דגם קטן מספיק לצרכים שלך. כמו כן במידה והמחיר גבוה בשבילך, ניתן למצוא קלנועית יד 2 במצב טוב שתספק את הצרכים שלך, ותהיה במחיר משתלם יותר.

 

קלנועיות הן חלופה מצוינת לשימוש בכיסא גלגלים או להליכה עם קביים. אנשים אשר מתקשים לעמוד לאורך זמן בוחרים לעתים קרובות בדגמים אלה. מכיוון שהם נותנים להם את היכולת להסתובב מבלי לעייף את עצמם מהר מדי.

 

חשוב שתבחר את הקלנועית הנכונה בהתאם לצרכיך. תחשוב לאן תיסע איתה ואיזה שטח יעמוד בפניה. כך תוכלו לוודא כי לכל מקום שתרצו ללכת, היא תשרת את מטרתה היטב.

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  שם:
  טלפון:
  דוא”ל:
  עיר מגורים:
  הודעה:

  סרטונים

  פייסבוק

  חדשות אחרונות

  כך תדאגו לרווחת העובדים שלכם

  כך תדאגו לרווחת העובדים שלכם

  קרא עוד
  טיפול בקשישים לאחר ביצוע טיפולי שיניים

  טיפול בקשישים לאחר ביצוע...

  קרא עוד
  5 טיפים למיגון הבית לקראת הגיל השלישי

  5 טיפים למיגון הבית לקראת הגיל...

  קרא עוד
  העסקה של עובד זר לצורך סיעוד בישראל – מה חשוב לדעת כששוקלים את האופציה הזאת?

  העסקה של עובד זר לצורך סיעוד...

  קרא עוד
  Call Now Button