ערבית

טיפים כיצד לבחור קלנועית מתאימה לגיל הזהב

קלנועית למבוגרים

בכל הנוגע להתניידות, קלנועיות מאפשרות לקשישים לנוע בקלות ובפחות מאמץ מאשר אם היו הולכים או משתמשים בכיסא גלגלים. ישנן קלנועיות רבות בשוק כיום. חלקם בנויות לשימוש פנימי בלבד ואילו אחרות יכולות לשמש לנסיעה בחוץ בשטח מחוספס יותר. ישנם גם דגמים שמיועדים במיוחד להתמודדות גם עם שטחים מאתגרים מאוד. מעבר לזה, חשוב גם לחשוב על מטפלת או בן הזוג שישב ליד ולטובת זה ישנם גם קלנועית לזוג, מה שנשאר לכם זה רק לבחור מתוך המגוון האדיר ולבחור את המוצר שיתאים במדויק לצרכים שלכם.

 

חשוב לקחת בחשבון את תנאי השטח באזור שלך בעת ההחלטה באיזה קלנועית תשתמש. בדרך זו, תוכל להיות שקט בידיעה כי מה שלא יקרה, הקלנועית שלך תעבוד בכל מצב בו תמצא את עצמך.

יתרונות של קלנועית חשמלית

אנשים שמשתמשים בכיסא גלגלים לעיתים לא אוהבים את האופן שבו זה מגביל את הנסיעה שלהם רק למקומות שאליהם הם יכולים להגיע עם הכיסא. כאן נכנסות הקלנועיות, כאמצעי תחבורה חלופי. שקול זאת כשאתה בוחן את אפשרויות תוואי השטח שלך, וכמה מקום יש לך לאחסון וניידות.

 

יש אנשים שבוחרים דגם המאפשר להם להשתמש בו גם בפנים וגם בחוץ כדי שיוכלו לחסוך כסף על שניהם מכיוון שקלנועית אחת תספיק לשני המצבים. דבר אחד שחשוב לזכור הוא שאולי הקלנועית לא תעבוד אותו הדבר בשני המקרים אז הקפד לבצע את המחקר שלך לפני שתקבל החלטה.

 

אם אתה צריך להשתמש בקלנועית בשטח קשה במיוחד, אז תחשוב על השקעה בדגם שנועד במיוחד למצב כזה. חלק מהדגמים מגיעים עם מערכת מתלים מיוחדת וצמיגים רחבים כדי לוודא שאתה נשאר בטוח, לא משנה לאן תבחר לנסוע עם הקלנועית שלך.

 

קלנועיות משמשות קשישים בכל מיני סיבות רבות ושונות. חלקם משתמשים בהם מכיוון שיש להם מוגבלות פיזית בעוד שאחרים זקוקים לו לנוחות הכללית שלהם, כגון במקרים של כאבי שרירים או עייפות. יש גם כמה קשישים שמשתמשים בקלנועית כי הם פשוט לא מסוגלים להסתובב יותר בעצמם.

דגשים בבחירת הקלנועית

לא משנה באיזה סוג קלנועית תבחרו, וודאו כי בכל מקום בו תשתמשו בו היא ברורה כך שאין מכשולים בדרך. למרות שאתה יכול לנווט בקלות בחלל פנימי, ייתכן שזה לא יהיה בחוץ כאשר אתה צריך להתמודד עם שיפועים, שטח לא אחיד ומדרגות.

 

כאשר לוקחים את הקלנועית שלך בחוץ, חשוב לזכור כי הכבישים אינם בנויים עבור רכבים מסוג זה ולכן עליך להיות זהיר מאוד בעת נהיגה בתנועה. זה עשוי להיות העדפה שלך להימנע מרחובות סואנים לטובת מדרכות אם אין לך אפשרויות אחרות.

 

גודל הקלנועית שלך הוא דבר נוסף שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת אחת. חלק מהדגמים מסוגלים להתאים למקומות צרים בעוד שאחרים גדולים יותר ואולי יזדקקו לשטח אחסון משלהם כאשר הם אינם בשימוש. אם יש לך מקום מוגבל, עדיף שתשקול דגם קטן מספיק לצרכים שלך. כמו כן במידה ומחיר הקלנועית גבוה בשבילך, ניתן למצוא קלנועית יד 2 במצב טוב שתספק את הצרכים שלך, ותהיה במחיר משתלם יותר.

 

קלנועיות הן חלופה מצוינת לשימוש בכיסא גלגלים או להליכה עם קביים. אנשים אשר מתקשים לעמוד לאורך זמן בוחרים לעתים קרובות בדגמים אלה מכיוון שהם נותנים להם את היכולת להסתובב מבלי לעייף את עצמם מהר מדי.

 

חשוב שתבחר את הקלנועית הנכונה בהתאם לצרכיך. תחשוב לאן תיסע איתה ואיזה שטח יעמוד בפניה. כך תוכלו לוודא כי לכל מקום שתרצו ללכת, הקלנועית תשרת את מטרתה היטב.

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  שם:
  טלפון:
  דוא”ל:
  עיר מגורים:
  הודעה:

  סרטונים

  פייסבוק

  חדשות אחרונות

  שמירה על בריאות נפשית בגיל השלישי

  שמירה על בריאות נפשית בגיל...

  קרא עוד
  ניתוחים בגיל הזהב כל מה שצריך לדעת

  ניתוחים בגיל הזהב כל מה שצריך...

  קרא עוד
  טיפול בהורים מתבגרים

  טיפול בהורים מתבגרים

  קרא עוד
  בעיות ברכיים בגיל העמידה מדריך להקלה על הכאבים

  בעיות ברכיים בגיל העמידה...

  קרא עוד
  Call Now Button