ערבית

טיפול בקשישים בעת משבר בריאותי עולמי

טיפול בקשישים

החיים יוצרים לכולנו הרבה הפתעות, כולנו עושים כל שניתן כדי לסייע לאורך כל השנה להורים המבוגרים שלנו, אך כאשר נוצר בפתאומיות משבר בריאותי עולמי אשר משפיע על כל אחד מאתנו, המצב הופך לקשה עוד יותר.

טיפול בקשישים

אנשים מבוגרים אשר אינם מסוגלים לטפל בצרכים האלמנטריים שלהם באופן עצמאי, זקוקים לעזרה של מטפלת בקשישים אשר תבוא לביתם לכמה שעות בכל יום כדי לבצע עבורם את הפעולות החשובות ביותר כמו רכישת מזון, הכנת אוכל, רחצה, החלפת טיטולים, קבלת תרופות ועוד.

כדי לסייע להורים שלנו בכל עת ובמיוחד בעתות משבר, יש לפנות לחברת סיעוד אשר מפעילה מיזם של טיפול בקשישים במצבים שונים והיא תוכל להפנות למשפחה את המטפלת אשר היא המתאימה ביותר עבורם.

פניה למוסד לביטוח לאומי

כדי לקדם את התהליך יש לפעול על פי השלבים אשר נקבעו על ידי המוסד לביטוח לאומי. בשלב ראשון מודיעים להם על מצבם התפקודי והמנטלי של הקשישים ומבקשים שנציג רפואי יגיע כדי לראות את מצבם. נציג זה משוחח עם הקשישים ובוחן את מצבו של כל אחד מהם בהתאם למצבו הקוגניטיבי, אם יש לו דמנציה או אלצהיימר. בנוסף לכך הוא בוחן את רמת העצמאות שלו על פי מבחן חמש הפעולות. אם הוא מסוגל להתנייד, להתרחץ, להתלבש, לאכול לבד ואם הוא שולט בצרכיו.

פניה לחברת סיעוד

בהתאם לכל מכלול הבדיקות, מחליט הצוות הרפואי של המוסד לביטוח לאומי אם הקשישים זכאים לעזרה של מטפלת בקשישים או לא. אם התשובה היא חיובית, פונים בני המשפחה לחברת סיעוד כדי שזו תמצא עבורם מטפלת לקשישים אשר תהיה המתאימה ביותר עבורם.

חברה זו מעסיקה כוח אדם מקצועי אשר מבצע באופן יום יומי טיפול בקשישים בהתאם למספר השעות אשר נקבעו לכל משפחה. הם עושים כל שניתן כדי להציע להם את האדם הנכון ביותר שיסייע להם ובמיוחד שדובר את שפתם, כך שתהיה תקשורת ביניהם לאורך כל היום.

בהתאם למצבם של הקשישים או של אחד מהם, הם נעזרים במטפלת לקשישים אשר מגיעה בכל יום לכמה שעות או לחילופין נמצאת בבית המשפחה לאורך כל יום 24/7 ודואגת לכל הצרכים שלהם.

טיפולים סיעודיים בימי הקורונה

זוהי תקופה קשה מאד עבור החולים המבוגרים כיוון שלאור המסוכנות של נגיף הקורונה קיימת המלצה שיישארו בבתיהם ולא ייצאו החוצה. לכן הם נמצאים כל היום בתוך הבית, ללא קשר עם בני המשפחה או החברים וללא אפשרות לצאת החוצה כדי ליהנות מהשמש החמימה ומהאוויר הצח, אלא אם יש להם מרפסת ואז הם שוהים בה פה ושם.

לכן בתקופה זו קיימת חשיבות רבה הרבה יותר להימצאותה של מטפלת לקשישים אשר תהיה כמה שיותר שעות ותעניק טיפול בקשישים במסירות ובאהבה רבה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

שם:
טלפון:
דוא”ל:
עיר מגורים:
הודעה:

סרטונים

פייסבוק

חדשות אחרונות

הובלת ציוד סיעודי – איך זה מתבצע?

הובלת ציוד סיעודי – איך זה...

אנחנו חיים בעידן שמציע מגוון רחב מאוד של פתרונות לבעיות שבעבר לא...
קרא עוד
איך בוחרים בית אבות

איך בוחרים בית אבות

ההורים מתבגרים עם השנים ובאופן טבעי מצבם הבריאותי משתנה
קרא עוד
עבודות שיפוצים להנגשת מבנים לגיל השלישי

עבודות שיפוצים להנגשת מבנים...

הנגשת מבנים לגיל השלישי ובכלל היא פרוצדורה שחלה כחובה על מבני...
קרא עוד
טיפול סיעודי בימי הקורונה

טיפול סיעודי בימי הקורונה

אוכלוסיית הקשישים הינה אוכלוסייה בסיכון ואנו מבצעים את מירב...
קרא עוד
Call Now Button