ערבית

טיפול בהורים מתבגרים

טיפול בהורים מתבגרים

באופן טבעי טיפול בהורים מתבגרים מצריך מעורבות גדולה יותר של הילדים שלהם, כדי לסייע להם בנושאים שונים במהלך היום יום. בתחילה הם זקוקים לסיוע בנושאים כמו הסעות או העברת מזון ועם השנים ועל פי המצב הבריאותי של כל אחד מבני הזוג, מערך הסיוע מתרחב. כאשר המצב הופך לקשה יותר אין ברירה אלא לטפל מול הגורמים הרלוונטיים, כדי שתהיה להורים עזרה יום יומית בנושאים האלמנטריים. הפניה נעשית למוסד לביטוח לאומי אשר מאשר מטפלת שתגיע אליהם כמה פעמים בשבוע לפרק זמן יומי שנקבע מראש וזאת על פי מצבם הבריאותי והיכולות האישיות של כל אחד מההורים.

במצבים חריגים שבהם הבעיות הבריאותיות הן קשות מאד ולכן אין ברירה אלא להעביר את ההורים למחלקה הסיעודית בדיור מוגן. יש מקרים שכדי לממן את העלויות הגבוהות הללו, בני המשפחה צריכים למכור את דירתם של ההורים ולכן הם נעזרים בסיוע של עורך דין מכירת דירה אשר יבצע את כל התהליך המשפטי. בהתאם למיקום של דיור מוגן שבחרו בני המשפחה, יש מתחמים שבהם יש צורך להפקיד בתחילת הדרך סכום כסף נכבד ואם לא קיימים חסכונות או כספים נזילים, אין ברירה אלא לממש את הנכס כדי להעניק טיפול איכותי עבור הורים מתבגרים.

טיפול בהורים מתבגרים

מטפלת עבור הורים מתבגרים

החברה שעוסקת במתן שירותי סיעוד, עושה כל שניתן כדי להתאים מטפלת עבור הורים מתבגרים וזאת בהתאם לשפה שהם דוברים וכך תהיה תקשורת נעימה ביניהם. בנוסף לכך המטפלת מקבלת עדכון לגבי המשימות שלה אשר משתנות ממשפחה למשפחה. העניינים החשובים ביותר הם הנושאים הבסיסיים כמו רחצה, לבוש, סיוע בניידות בתוך הבית. כמו כן בישול של ארוחות חמות, קבלת תרופות מבית המרקחת ומתן תרופות על פי הצורך היום יומי של כל אחד מבני הזוג.

מטפלת סיעודית אשר מגיעה כמה פעמים בשבוע מעניקה להורים מתבגרים את רוב המעטפת לה הם זקוקים ואם יש צורך בהשלמות, מבצעים זאת בני המשפחה הקרובה.

מטפלת זרה

כאשר המצב הבריאותי של הורים מתבגרים מתדרדר, האופציה הנכונה היא להעסיק עובדת זרה אשר תשהה בבית 24 שעות ביממה, לאורך כל בשבוע למעט היום החופשי שלה. כדי להעסיק עובדת כזו יש להכין את הטפסים הרלוונטיים ולהגיש אותם למשרדים שמטפלים בכך. זהו תהליך לא קצר אך בסופו מגיעה מטפלת זרה אשר גרה בביתם. היא דואגת לביצוע כל הדברים האלמנטריים האישיים שלהם כמו החלפת חיתולים, רחצה, טיפוח אישי, הלבשה בהתאם לעונות השנה וניידות בתוך הבית ולעיתים גם מחוצה לו, תלוי במצב של כל אחד מהמטופלים.

משרד סיעוד

המשרד המקצועי שמטפל בכל נושא הטיפול הסיעודי, מלווה את בני המשפחה בכל מה שקשור לנושא הורים מתבגרים מתחילת הדרך ובהתאם לצורך הדברים משתנים. זה מתחיל בטיפול של כמה שעות בבית, אחר כך טיפול לאורך כל היממה ובמידת הצורך המטופלים מועברים למחלקות הסיעודיות.

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  שם:
  טלפון:
  דוא”ל:
  עיר מגורים:
  הודעה:

  סרטונים

  פייסבוק

  חדשות אחרונות

  כך תדאגו לרווחת העובדים שלכם

  כך תדאגו לרווחת העובדים שלכם

  קרא עוד
  טיפול בקשישים לאחר ביצוע טיפולי שיניים

  טיפול בקשישים לאחר ביצוע...

  קרא עוד
  5 טיפים למיגון הבית לקראת הגיל השלישי

  5 טיפים למיגון הבית לקראת הגיל...

  קרא עוד
  העסקה של עובד זר לצורך סיעוד בישראל – מה חשוב לדעת כששוקלים את האופציה הזאת?

  העסקה של עובד זר לצורך סיעוד...

  קרא עוד
  Call Now Button