ערבית

החורף כבר כאן – כל העזרה והתמיכה לקשישים

ההורים שלנו הם הדבר החשוב ביותר בחיינו וזאת מכיוון שמגיל אפס הם מגדלים ומחנכים אותנו. כל ילד קשור להורים שלו מאוד ופעמים רבות כאשר רע וקשה לנו אנו נפנה אל ההורים שלנו. אך אי אפשר להתעלם מעובדה אחת וחשובה והיא שככל שעובר הזמן ההורים שלנו מתבגרים ומזדקנים. קשה לראות את ההורים שלנו הופכים לקשישים אך זה קורה לכולם ואי אפשר להילחם בזה.

אם יש לכם הורים קשישים אתם צריכים לעשות הכול בכדי לתמוך בהם ולשמור עליהם. על רקע זה יש לציין כי אחד הדברים הקשים ביותר בגילאים מבוגרים זו הבדידות ולשם כך פעמים רבות יש מטפלת, מעבר לעזרה שהיא מעניקה להם, היא שם לדבר ולהקשיב. אם יש לכם הורה קשיש אתם צריכים לבקר אותו הרבה ולדאוג שגם הנכדים יגיעו לביקור. בדידות היא מחלה ממארת וחייבים להילחם בה בכל הכוחות שיש לכם וחשוב לציין כי אסור לזלזל בה.

 

האם כדאי לי לפנות אל מטפלות זרות?

כמה שנרצה לעזור להורים שלנו לא נוכל להיות איתם 24 שעות ביממה וזאת מכיוון שיש לנו עבודה וילדים. אז מה עושים? הבעיה היא שפעמים רבות ההורה שלנו הופך לסיעודי או לאדם הזקוק לתמיכה רבה והוא חייב שיהיה אתו מישהו כל הזמן.

אם כן כאן נכנסת לתמונה מטפלת זרה. עליכם להבין כי ישראלים מעטים עובדים בסיעוד וזאת מכיוון שזו עבודה מאוד קשה. לכן אם אתם צריכים ליווי צמוד להורים שלכם אתם צריכים לפנות אל מטפלות זרות. מטפלות זרות מוכנות לעבודה קשה זו ויעשו הרבה מאוד בשביל ההורים שלכם. כמובן שיש משמעות לשאלה אל איזה מטפלות אנו פונים ואנו צריכים לבחור את המטפלת בפינצטה בכדי להבטיח שהיא תהיה ברמה גבוהה.

מטפלת לקראת החורף

האם כדאי להכניס את הקשיש לבית אבות?

יש עוד אופציה שאנו צריכים לחשוב עליה להורה סיעודי והיא הכנסה לבית אבות, אך שימו לב אם אתם רוצים לעשות את הטוב ביותר להורה שלכם אתם צריכים להבין כי טיפול צמוד ואישי עדיף בהרבה על בית אבות.

ישנם כמה סוגי מבחנים כמו adl למשל, שצריך לעבור כדי לקבל קצבת סיעוד ועוד הטבות שונות שמגיע לאנשים במצב סיעודי בישראל. מומלץ לבדוק מה הזכויות המגיעות להוריכם, לפני שתלכו ותשקיעו את כספכם בדיור מוגן שיעלה לכם לא מעט כסף. עליכם להבין כי בבית אבות או דיור מוגן יש הרבה מאוד קשישים עם צוות לא גדול מספיק ולכן ההורה שלכם לא יזכה לתשומת לב רבה. לעומת זאת אם יש להורה שלכם אשת סיעוד צמודה הטיפול בו יהיה הרבה יותר טוב. לכן אם יש לכם את היכולת אזי זה ברור מעל לכל ספק כי אשת סיעוד עדיפה בהרבה על בית אבות ובכך אין ספק.

 

מעדיפים חברת סיעוד? וודאו כי היא ברמה גבוהה

אם החלטתם שאתם רוצים לפנות אל חברת סיעוד ולשכור מטפלות בשביל ההורה הקשיש שלכם אתם צריכים להבין כי עליכם לבחור את החברה הטובה בשוק. ככל שתבחרו חברת סיעוד יותר טובה המטפלת שלכם תהיה ברמה יותר גבוהה וכך ההורים שלכם יזכו לטיפול יותר איכותי ולכן יש משמעות אדירה לשאלה באיזה חברת סיעוד אתם בוחרים.

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  שם:
  טלפון:
  דוא”ל:
  עיר מגורים:
  הודעה:

  סרטונים

  פייסבוק

  חדשות אחרונות

  שמירה על בריאות נפשית בגיל השלישי

  שמירה על בריאות נפשית בגיל...

  קרא עוד
  ניתוחים בגיל הזהב כל מה שצריך לדעת

  ניתוחים בגיל הזהב כל מה שצריך...

  קרא עוד
  טיפול בהורים מתבגרים

  טיפול בהורים מתבגרים

  קרא עוד
  בעיות ברכיים בגיל העמידה מדריך להקלה על הכאבים

  בעיות ברכיים בגיל העמידה...

  קרא עוד
  Call Now Button