ערבית

הובלת ציוד סיעודי – איך זה מתבצע?

אנחנו חיים בעידן שמציע מגוון רחב מאוד של פתרונות לבעיות שבעבר לא הצלחנו להתמודד איתן. אחד התחומים שבהם ישנה התקדמות משמעותית במיוחד הוא הסיעוד – אם בעבר מצב סיעודי עקב מחלה או פציעה דן את האדם לחיים של סבל ומצוקה, ובלא מעט מקרים גם צמצם משמעותית את תוחלת החיים, היום המצב שונה לגמרי. גם אנשים סיעודיים יכולים ליהנות מחיים עם איכות, כשהבסיס לכך הוא ציוד איכותי שמותאם עבורם ע”י אנשי מקצוע מיומנים. דגש נוסף הוא הובלה שמתבצעת האחריות עם חברת הובלות מיומנת במיוחד.

הובלת ציוד סיעודי

פירוק והרכבה במיומנות גבוהה

חלק מהציוד הסיעודי מתאפיין במשקל גבוה ובמורכבות של ממש. הדוגמה הטובה ביותר לכך היא מיטות סיעודיות ובמיוחד אלה החשמליות. גם מנופי הרמה שתפקידם הוא לאפשר מעבר נוח ובטוח מהמיטה לכיסא הגלגלים, לספה בסלון, לאמבטיה ועוד, הם פריטים שהובלתם מחייבת תשומת לב מיוחדת.

בכל מצב שבו נדרשים פירוק והרכבה על-מנת להעביר את הציוד בבטחה, מומלץ לבחור חברת הובלות בתל אביב והסביבה עם ניסיון ספציפי – חשוב להבין שגם מובילים ותיקים עם מיומנות גבוהה בהעברת תכולת דירות, או אפילו תכולת עסקים, עלולים להזיק לציוד הסיעודי אם הם לא מכירים אותו היטב, ועל כן לא כדאי להתפשר על הניסיון הספציפי.

הובלה זהירה ומהירה

עבור אדם שזקוק לשירותי סיעודי כל פריט שכזה – כיסא גלגלים, מיטה מתכווננת, כיסא רחצה, מזרון למניעת פצעי לחץ, בלון חמצן, מעקה למיטה וכו’ – הצורך הוא כמובן מידי. כל המתנה מיותרת פוגעת ביכולת שלו להסתגל לשגרת חיים מורכבת ומאתגרת אבל גם מאפשרת מקסימום חופש תנועה במינימום סיכון וכאב.

בהתאם חברת הובלות מומלצת בתל אביב למטרה זו היא חברה שיודעת לספק את השירות גם במהירות וגם בזהירות. זמינות גבוהה מצד אחד, ומצד שני עבודה זהירה על-מנת שלא לפגוע בציוד הרגיש, מובילות לשילוב החשוב הנ”ל.

העמסה נכונה ועיגון מוקפד של כל פריט במהלך הנסיעה

כל הובלה חייבת מן הסתם להתבצע תוך מקסימום תשומת לב לתכולה המועברת במשאית. גם כשזו הובלה “רגילה”, האדם שעובר דירה רוצה שכל החפצים שלו יגיעו בשלום לבית החדש, ובוודאי שזה המצב כשמדובר על שירות לעסקים שבהם הפריטים עשויים להיות יקרים ופגיעה בהם עלולה להשבית את פעילות העסק לפרק זמן בלתי מבוטל.

במקרה של שירותי הובלת ציוד סיעודי, מתחדד הצורך בהעמסה נכונה של כל פריט ובעיגון מוקפד שלו – כך שבמהלך הנסיעה ובכל תרחיש שהוא לא ייגרם שום נזק.

תשומת הלב והרגישות צריכים לבוא לידי ביטוי גם בממד האנושי – אנשים סיעודיים כמו גם בני המשפחה שלהם חווים לחץ רב ונדרשים להתמודד עם רגשות מורכבים. שירות קשוב ולבבי במקביל מקצועיות מייצר עבורם חוויה חיובית ונעימה, ויש לכך חשיבות רבה מבחינתם.

צריכים הובלה? הזמינו שירות עם הובלות באביב: https://www.aviv-moving.co.il

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

שם:
טלפון:
דוא”ל:
עיר מגורים:
הודעה:

סרטונים

פייסבוק

חדשות אחרונות

שימור תפקוד ובריאות לאחר הקורונה

שימור תפקוד ובריאות לאחר...

קרא עוד
איך לשפר את הסביבה של האדם הסיעודי

איך לשפר את הסביבה של האדם...

קרא עוד
טיפול בקשישים בזמן הקורונה

טיפול בקשישים בזמן הקורונה

באם נשים בצד את כל המחלוקות לגבי וירוס הקורונה שמשתולל בעולם,...
קרא עוד
זכויות קשישים בשנת 2021

זכויות קשישים בשנת 2021

קרא עוד
Call Now Button