ערבית

היקרים שלכם לא לבד, גם לא לרגע אחד

דאגה ליקרים לכם ביותר – עד היום אתם זוכרים את הימים היפים בהם ההורים שלכם גידלו אתכם. במידה רבה, דמותכם היא תוצר של הגידול הנפלא של הוריכם. כעת, עם ההתבגרות הבלתי נמנעת שלהם, נדמה כי הגלגל התהפך ואתם אלו שבמידה רבה צריכים לדאוג להם. לא אחת, מגיעים אנשים מבוגרים למצב סיעודי, המצריך עזרה מקצועית לטובת הענקת קשת פתרונות למצבם הנוכחי.

לא רחוקים הימים בהם אתם, כילדים להורים שלכם, הייתם מבצעים משמרות בטיפול בהוריכם. כיום, לא רק שאינכם צריכים לעשות זאת, אלא מוטב שלא תעשו זאת. לצד האנשים בגיל השלישי אשר מזדקנים בכבוד ובעצמאות, ישנם אלו שהגיעו למצב סיעודי המצריך עזרה מסביב לשעון. בשונה מהביקורים שלכם שהתכלית שלהם היא לארח להוריכם חברה, הרי שאלו במצב הסיעודי זקוקים לעזרה צמודה לטובת ביצוע פעולות פשוטות כדוגמת אכילה ועד רחצה.

דאגה ליקרים לכם

עזרה מקצועית ליקרים לכם:

לשמחתכם, כיום ישנן חברות העוסקות בסיעוד ובשידוך מטפלים ליקרים לכם. חברות הסיעוד יצרו מהפכה במתן השירותים למטופלים הסיעודיים, וכיום תוכלו להנות דרך חברות אלו משירות יוצא מן הכלל של אנשי מקצוע: החל מאחיות, דרך מטפלים ועד לעובדים סוציאליים. העניקו ליקרים לכם את הזכות להזדקן בכבוד, ולהנות משארית חייהם בדרך הולמת וראויה. הטיפול הסיעודי המוענק להם עונה על הצרכים שלהם ומאפשר לכם, כילדים להורים שלכם, לזכות בראש שקט ובנחת, תוך הידיעה כי הם מקבלים את הטיפול המתאים ביותר למצבם.

דאגה ליקרים לכם – שמים סוף למבוכה:

לא אחת תוהים רבים ביחס לרלוונטיות הטיפול הסיעודי ובמידת הנחיצות שלו וכלל שירותי סיעוד. כאמור, אנשים מבוגרים שהגיעו למצב סיעודי אינם צריכים עזרה של שעה או שעתיים ביום, אלא הם זקוקים לעזרה מסביב לשעון על מנת לנהל שגרת חיים תקינה. סביר כי אתם אנשים עובדים, המחויבים ללוחות זמנים של קריירה, לימודים וחיי משפחה, כך שלהקדיש את כל חייכם כעת לטיפול בהוריכם אינו אפשרי, ובמידה רבה אינו כלכלי.

כמו כן, לא מעטים האנשים המבוגרים המביעים מבוכה רבה עצם העובדה שילדיהם יטפלו בהם, ועל כן הם מעדיפים גורם חיצוני לטובת מלאכת הטיפול. טיפול סיעודי כולל לא אחת עזרה ברחצה, עזרה בלבישת הבגדים ובאכילה. לכן, חיסכו מהיקרים לכם את המבוכה המיותרת, ובקשו ייעוץ מחברה העוסקת בסיעוד על מנת להתאים ליקרים לכם מכל את הטיפול והמטפל המתאים להם ביותר.

מעצמאות למצב סיעודי:

השעון מתקתק ונדמה שככל שמתבגרים, הוא מתקתק בקצב מהיר יותר ולוחץ יותר. מה שהתחיל ברכישת קלנועית לאנשים בגיל השלישי ליקרים לכם על מנת להקל עליהם משמעותית את ההתניידות שלהם, כעת מצריך מכם קצת יותר. לצד הקלנועית שעדיין יכולה לשמש את היקרים לכם בעת שמדובר על קלנועית זוגית, ועל כן המטפל יוכל לנהוג בה ולקחת את היקרים לכם סידורים, הרי שחשוב להשקיע במערך טיפולים ומטפל צמוד. דואגים לאוכלוסיית הזהב – כאן ועכשיו.

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

שם:
טלפון:
דוא”ל:
עיר מגורים:
הודעה:

סרטונים

פייסבוק

חדשות אחרונות

שימור תפקוד ובריאות לאחר הקורונה

שימור תפקוד ובריאות לאחר...

קרא עוד
איך לשפר את הסביבה של האדם הסיעודי

איך לשפר את הסביבה של האדם...

קרא עוד
טיפול בקשישים בזמן הקורונה

טיפול בקשישים בזמן הקורונה

באם נשים בצד את כל המחלוקות לגבי וירוס הקורונה שמשתולל בעולם,...
קרא עוד
זכויות קשישים בשנת 2021

זכויות קשישים בשנת 2021

קרא עוד
Call Now Button