ערבית

איך בוחרים בית אבות

ההורים מתבגרים עם השנים ובאופן טבעי מצבם הבריאותי משתנה וקשה להם יותר לתפקד באופן עצמאי בביתם, כפי שנהגו עד עתה. מתוך המחויבות האנושית של הילדים למצבם הפיזי והמנטלי של ההורים, הם בוחנים פתרונות שונים כמו טיפול ביתי או בית אבות בהתאם לצורך האישי.

אם ההורה הוא עצמאי, הוא ייהנה בבית אבות בצפון מהמעטפת אשר כוללת חוגים, פעילות תרבותית, ארוחות מזינות בחדר האוכל ועוד.

עזר לקשישים

איך מחליטים על מעבר לבית אבות

כאשר מצבם הבריאותי של אחד ההורים מידרדר והוא חייב להיות בהשגחה רפואית צמודה, ובהתאם להמלצתו של רופא המשפחה, מחפשים ילדיו את בית אבות המתאים. על פי המסמכים הרפואיים ההורה זקוק לשהות במחלקה איכותית לטיפול בתשושי נפש, בחולים סיעודיים או בחולים סיעודיים מורכבים.

אפשר להגיע למחלקות הללו, לסייר בהם ולשוחח עם הצוותים הרפואיים והניהוליים. אך מכיוון שרוב הילדים אינם עוסקים בתחומי הרפואה, הם אינם יודעים מהן הנקודות האקוטיות שאליהן יש לשים לב הם לא יודעים לשאול את השאלות החשובות ביותר ולכן המסקנות שלהם עלולות להיות מוטעות.

הדרך הנכונה היא לפנות ליועץ מקצועי שמכיר בית אבות בצפון אשר דרך ההתנהלות הרפואית בו תואמת את הצורך של החולה הספציפי. יועץ זה מלווה את המשפחה בסיורים הללו, בודק את הדברים לעומקם, עונה להם על כל שאלה הקשורה בהתנהלות בבית האבות, בנושאים הפיננסיים, קבלת קוד של משרד הבריאות וכל צורך אחר.

מה ההבדל בין בית אבות לטיפול ביתי

ההעדפה של כל הורה מתבגר היא להישאר בביתו ולזכות בטיפול איכותי על ידי מטפל אשר הוכשר לכך. מטפל זה מבצע את כל הפעולות הנדרשות על פי הצורך האישי הספציפי כמו סיוע ברחצה, לבישה, האכלה החלפת חיתולים, מתן תרופות, מתן זריקות ועוד. כמו כן תפעול הבית כמו ניקיון, ביצוע קניות, רכישת תרופות, הגעה עם החולה לבדיקות רפואיות וכו’.

כאשר המטופל זקוק להשגחה רפואית צמודה הוא מגיע למחלקה המתאימה עבורו בבית אבות סיעודי ומקבל טיפול רפואי לאורך כל היממה מצוותים סיעודיים וממטפלים מקצועיים. בנוסף לכך נמצא במקום תמיד רופא תורן, אשר בודק כל אחד מהמאושפזים ומבצע שינויים נדרשים בסוגי התרופות ובטיפול בהתאם למצבו הבריאותי המשתנה.

ההמלצה היא לקבל מידע ממקור ראשון מאיש מקצוע אשר עוסק בתחום ויש לו מידע נרחב על חברות סיעוד וכך שימליץ ללקוחות על בית אבות הטוב ביותר, שבו יקבל ההורה יחס מעולה וטיפול רפואי ברמה גבוהה.

יועץ זה מכיר את כל בתי האבות הממוקמים באזור זה, יודע לעומק את ההבדלים ביניהם, מודע להתנהלות הייחודית בכל מוסד ולכן יכול לכוון את הילדים למקום הטוב ביותר עבור ההורה. היועץ לא ימליץ על מקומות סיעודיים אשר חוות הדעת עליהם היא שלילית ובדרך זו ינתב את ההורה למקומות איכותיים בלבד.

לכל שאלה או ייעוץ אתם מוזמנים ליצור קשר עם היועצות שלנו :

ויקטוריה רבי – 052-8079997

סבטלנה אוסטרובסקי – 050-8553171

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

שם:
טלפון:
דוא”ל:
עיר מגורים:
הודעה:

סרטונים

פייסבוק

חדשות אחרונות

שימור תפקוד ובריאות לאחר הקורונה

שימור תפקוד ובריאות לאחר...

קרא עוד
איך לשפר את הסביבה של האדם הסיעודי

איך לשפר את הסביבה של האדם...

קרא עוד
טיפול בקשישים בזמן הקורונה

טיפול בקשישים בזמן הקורונה

באם נשים בצד את כל המחלוקות לגבי וירוס הקורונה שמשתולל בעולם,...
קרא עוד
זכויות קשישים בשנת 2021

זכויות קשישים בשנת 2021

קרא עוד
Call Now Button