ערבית

אבחון מוקדם למחלות בגיל השלישי

אבחון מוקדם למחלות – יש לא מעט סוגי מחלות שיכולות להופיע לקראת הגיל השלישי, כמובן שלא נפרט כאן את סוגי המחלות, הרי אף אחד מאיתנו לא היה מעוניין להכיר את מחלות אלו מקרוב. חשוב לציין כי יש לא מעט אנשים המגיעים לגיל השלישי הסובלים מכאבים שונים בגופם והרפואה לא מוצאת עבורם פתרונות, וזאת בשל אי זיהוי בעיה מסוימת, גם לאחר שהם בצעו מגוון רב של בדיקות רפואיות.

בעיות אלו יכולות להיות כאבים באזורים שונים בגוף, חולשה, חוסר מוטיבציה, בעיות הקשורות להיבט נפשי ועוד מיני בעיות שונות. ברוב המקרים, כאשר מדובר בכאבים רופאים נותנים למטופלים כדורים שונים להפגת הכאב, אך כאשר אלו אינם מועילים נוצרת בעיה גדולה.

הפתרון לכאבים שונים – אירידיולוגיה

אירידיולוגיה היא שיטת אבחון הפופולרית והנפוצה ביותר בתחום הרפואה האלטרנטיבית  המביאה איתה בשורה חדשה לאנשים הסובלים מכאבים ובעיות רפואיות שונות שאינם מוצאים פתרון לכך ברפואה הקונבנציונלית.

על ידי אירידיולוגיה ניתן לאבחן את מצבו הבריאותי של האדם  הסובל מבעיות וכאבים שונים בגופו וגם את נטיותיו הגנטיות. שיטה זו פועלת באמצעות התבוננות בתבניות, צבעים ותכונות אחרות של קשתית העין.

האירידיולוגים, מנסים באמצעות שיטה זו לאבחן בעיות רפואיות קיימות שטרם נחשפים אליהם בגיל הזהב או רגישויות אשר עלולות להתפתח לכדי מחלות שונות בעתיד המובילים לעתים לנזקקות בסוגים שונים של שירותי סיעוד, מה שיכול להקל על המטופל ולטפל בבעיה הרפואית מבעוד מועד.

כמו כן ישנם מחלות שונות שלא ניתנות לאיתור על ידי הרפואה הקונבנציונלית, כך שאבחון זה יכול לאתר בעיות שונות ולאפשר למטופל לטפל בהם ולא לאפשר לבעיות אלו להחמיר.

כיצד פועלת השיטה?

ראשית, נציין כי בדיקה זו מתאימה לאנשים בגיל הזהב כבדיקה שגרתית לכל דבר ועניין ונראה כי בשנים האחרונות יש מודעות רבה לתחום זה. הבדיקה אינה פולשנית ואינה כואבת, והיא בסך הכל ידידותית לגמרי.

בראשית הבדיקה, האירידיולוגים מתשאלים את הנבדקים מספר שאלות בהתאם לבעיות הרפואיות שלהם ובהתאם לכן, הם מתצפתים על קשתית העין ויכולים לתת המלצות למטופל או לבנות עבורו תכנית טיפול טבעי. חשוב לציין כי מדובר באבחון בלבד ולא בטיפול רפואי. הבדיקה עצמה נעשית על ידי צפייה בקשתית העין על ידי פנס מיוחד ומכשיר אופטי הנראה כמעיין זכוכית מגדלת.

אבחון מוקדם למחלות

אירידיולוגיה ממוחשבת

שיטות אלו הולכות ומתקדמות ולאחרונה ניתן למצוא גם אירידיולוגים אשר משתמשים במצלמה או במכשיר מיוחד הנקרא אירידיוסקופ. מכשיר זה מסייע להם לצלם את קשתית העין ולסייע להם להביט בצורה טובה יותר בקשתית העין ולשמור את תוצאות הבדיקה.

ישנם אירידיולוגים הטוענים כי בעזרת מכשיר זה ניתן לראות סימנים זעירים יותר שכמעט לא ניתן להבחין בהם באמצעות השיטה הישנה של זכוכית מגדלת, כך שמדובר באופציה נהדרת ומתקדמת המאפשרת גם בדיקה טובה יותר של קשתית העין וגם שמירה של התוצאות.

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

שם:
טלפון:
דוא”ל:
עיר מגורים:
הודעה:

סרטונים

פייסבוק

חדשות אחרונות

שימור תפקוד ובריאות לאחר הקורונה

שימור תפקוד ובריאות לאחר...

קרא עוד
איך לשפר את הסביבה של האדם הסיעודי

איך לשפר את הסביבה של האדם...

קרא עוד
טיפול בקשישים בזמן הקורונה

טיפול בקשישים בזמן הקורונה

באם נשים בצד את כל המחלוקות לגבי וירוס הקורונה שמשתולל בעולם,...
קרא עוד
זכויות קשישים בשנת 2021

זכויות קשישים בשנת 2021

קרא עוד
Call Now Button