ערבית

ימי הולדת בגיל השלישי – רעיונות וטיפים

הפקת ימי הולדת היא הפקה מורכבת אותה יש לתכנן נכונה ולדאוג לכל האלמנטים ונותני השירות – זאת על מנת להגיע למצב בו יום ההולדת הופך חגיגי וכייפי לחגוג. הפעם החלטנו להתמקד בגיל השלישי ולהעניק לכם מספר טיפים ורעיונות עבור הפקת ימי הולדת בגיל השלישי.

אז אם יש לכם הורים או סבים וסבתות הנמצאים בגיל השלישי, הגעתם בדיוק למקום הנכון ואנו נשמח לעזור לכם לתכנן את יום ההולדת כך שיהיה מושלם, הן עבור חתן או כלת יום ההולדת והן עבור האורחים, שעתידים להגיע ולשמוח בשמחתכם.

יום ההולדת – טיפים  ורעיונות

מקום האירוע

אשר מגיע הרגע ומתחילים לתכנן ימי הולדת בגיל השלישי, יש מספר אלמנטים אותם יש לקחת בחשבון ולהתחשב בהם על מנת להגיע למצב בו יום ההולדת הופך להיות אירוע נעים וכזה, שיזכרו שנים קדימה. אחד הדברים החשובים הוא מיקום האירוע וזה כולל את העיר, האזור וגם את המקום עצמו.

חשוב מאוד לתכנן את האירוע בעיר בה מתגורר/ת חתן או כלת השמחה או בעיר סמוכה מאוד. הכי חשוב שתהייה זו עיר נוחה וכזו שבעל האירוע אוהב. לאחר שבחרתם את מיקום יום ההולדת, הגיע הזמן לתכנן והלבין היכן תרצו לקיים את האירוע.

הטיפ החשוב ביותר הוא לדעת כמה מוזמנים יש ולתכנן בהתאם; עבור יומי הולדת בגיל השלישי בהם יהיו לא יותר מ- 10 אורחים, לא נשכור אולם או נסגור מסעדה שלמה אלא יותר בכיוון של חדר בתוך המסעדה. הבינו כמה אורחים עתידים להגיע ובחרו את מיקום האירוע בהתאם.

בנוסף, זכרו כי מקום ליום הולדת 60 או 70, יכול להיות פתוח או סגור (תלוי בעונה עצמה) ולכן אל תגבילו את הפקת ימי הולדת רק למקומות סגורים במיוחד אם יום ההולדת חל ביום בו מזג האוויר נעים לשהות בחוץ.

הפתעת האירוע

חשוב מאוד שהאירוע יכיל הפתעה אחת גדולה, שתצליח להפתיע את חתן יום ההולדת או כלת יום ההולדת. ההפתעה יכולה להיות מצגת אותה הכנתם במיוחד, נאום של אחד מבני המשפחה הקרובים, חבר או קרוב משפחה אשר הגיע מחו”ל ובמיוחד עבור יום ההולדת וכדומה. עצרו וחשבו מה אותו אדם שחוגגים עבורו, אוהב ומה יעשה לו טוב על הלב. יש לא מעט אפשרויות אשר יצליחו להפוך את האירוע לאירוע משמח במיוחד וכזה שיעלה חיוך על פני כל החוגגים.

לסיכום, תכנון ימי הולדת בגיל השלישי הוא זה שיקבע את הלך הרוח ביום ההולדת עצמו ולכן אנו ממליצים להשקיע מעט מחשבה במהלך הפקת ימי הולדת. חשבו בעיקר על מה חתן השמחה או כלת השמחה, אוהבים והמשיכו משם. מקום ליום הולדת 60 או 70 יכול להיות כל מקום בעצם, הכל תלוי בתקציב וברצונות שלכם כמפיקים יום ההולדת – העיקר שתפיקו יום הולדת שיהיה כיף לחוגג ולאורחים.

מ.ס.ד שירותי סיעוד ועובדים זרים, שירותי סיעוד מהמובילות בישראל לשירותכם!

לקבלת מידע נוסף וייעוץ חינם צרו עמנו קשר עכשיו: 
לחצו כאן לחיוג 1-700-708-778

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

שם:
טלפון:
דוא”ל:
עיר מגורים:
הודעה:

סרטונים

פייסבוק

חדשות אחרונות

שימור תפקוד ובריאות לאחר הקורונה

שימור תפקוד ובריאות לאחר...

קרא עוד
איך לשפר את הסביבה של האדם הסיעודי

איך לשפר את הסביבה של האדם...

קרא עוד
טיפול בקשישים בזמן הקורונה

טיפול בקשישים בזמן הקורונה

באם נשים בצד את כל המחלוקות לגבי וירוס הקורונה שמשתולל בעולם,...
קרא עוד
זכויות קשישים בשנת 2021

זכויות קשישים בשנת 2021

קרא עוד
Call Now Button