ערבית

תיווך וליווי לבתי אבות

חברת מ.ס.ד שירותי סיעוד מספקת שירותי ליווי והשמה (תיווך לבתי אבות)

מ.ס.ד שירותי סיעוד מהווה מרכז ייעוץ והכוונה לקשישים להתאמת בתי אבות כשירות חינם להם ולבני משפחותיהם.
אנחנו מתמחים בפתרונות דיור תומך לגיל הזהב ומגוון רחב מאוד של שירותים לגיל השלישי – שירותי סיעוד, התאמה וליווי של מטפלת סיעודית ועוד.

אנחנו יודעים שכאשר מדובר בהורים שלנו הבחירה צריכה להיעשות בקפדנות ובהשגחה.

אנו מספקים שירות חינם לחלוטין וללא כל התחייבות!

חשוב לציין כי חברת מ.ס.ד שירותי סיעוד אינה פועלת כגוף תלוי.  השירות מתבצע בשילוב גורמים מקצועיים איש איש מתחומו במטרה להביא להתאמה האולטימטיבית לקשיש על פי מצבו ותפקודו, ובהתאמה לדרישות בני משפחתו. כל זאת נעשה תוך ליווי מלא של הקשיש ובני משפחתו לאורך הדרך.

לרשותנו ניסיון של שנים, צוות מקצועי, קשרים עסקיים ומידע מקיף אודות מרכזי בתי אבות. מתוך כך, אנו נמצאים בקשר תמידי עם מרכזי בתי אבות בהקשר לשינויים, מחירים, תפוסה, איכות ואכן כי השירותים הניתנים במקום עומדים בהתאמה מלאה לקשיש, צרכיו ולבני משפחתו.

גם לאחר התאמת הדיור התומך לקשישים אנחנו נמצאים במעקב שוטף על מנת לבחון את התוצאות. הכוונה היא לוודא כי אכן ההתאמה הייתה איכותית ועומדת בכל צרכי הטיפול והתמיכה הנדרשים.
לרשותנו צוות המאפשר לכם כבני משפחה של הקשיש ולקשיש עצמו לקבל סיוע בניהול משא ומתן מול מרכזי דיור תומך והנחות משמעותיות באשפוז לזמן קצר או ארוך.

טלפון לכבדי שמיעה

כאמור, השירות והליווי הניתנים ללא כל עלות וללא כל התחייבות מאפשר לכם ולבני המשפחה מאפשרים לכם לחסוך זמן רב וכמובן לקבל את השירות הטוב ביותר.

שירותי הייעוץ ניתנים ע"י אנשי מקצוע מתחומי העבודה הסוציאלית והפסיכולוגיה.

מ.ס.ד שירותי סיעוד מתמחה ב"השמה" קשישים לבתי אבות בכל אזור הצפון.

תיווך לבתי אבות מקצועי ואמין

לנו יש את הכלים, הניסיון והצוות לעזור לכם לבחור את בית האבות המתאים ליקירכם. אנו בחברת מ.ס.ד עובדים עם אנשי המקצוע המנוסים ביותר. כאלו המכירים היטב בתי אבות בחיפה ובקריות בפרט ובצפון הארץ.

החל מפנייתכם הראשונית ועד לאכלוס בבית האבות הצוות שלנו יעניק לכם יחס אישי ומקצועי וליווי מושלם. השירות מבוסס על ידע נרחב, קשרים עסקיים עם בתי אבות שונים, בקרת איכות והיכולת להבין ולכוון את הלקוח לבית האבות האידאלי עבורו.

אין ספק שבמבחן התוצאה הסופי הניסיון שלנו יכול לתרום לכם רבות, אנחנו יכולים לחסוך לכם זמן רב בהתרוצצות בין בתי אבות שונים.

אנחנו במ.ס.ד שירותי סיעוד לא מהווים פרמטר בקבלת החלטת בחירת בית האבות, אנחנו רק ממליצים, מכוונים, מדריכים ועוזרים לכם לעשות את הבחירה הנכונה. חשוב לציין שאין לנו כל קשר עסקי עם בית אבות כזה אחר ואין לנו העדפה. הבחירה בסופו של דבר היא שלכם בהתאמה לצרכים שלכם.

למידע נוסף וקביעת התייעצות, צרו קשר איתנו

ויקטוריה רבי 052-8079997

קטגוריות

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

שם:
טלפון:
דוא”ל:
הודעה:

סרטונים

פייסבוק

חדשות אחרונות

בית אבות סיעודי מורכב

בית אבות סיעודי מורכב

מדוע קיים הצורך בבית אבות סיעודי מורכב? מה הוא ההבדל בין סיעודי...
קרא עוד
בעיות עיכול בגיל השלישי

בעיות עיכול בגיל השלישי

ככל שאנחנו מתבגרים, כך מערכות הגוף השונות הופכות להיות פגיעות...
קרא עוד
החזרי מס הכנסה לגיל הזהב

החזרי מס הכנסה לגיל הזהב

חד מהאתגרים המשמעותיים ביותר העומדים בפני האוכלוסייה המבוגרת הוא...
קרא עוד
מעלית לקשישים סיעודיים

מעלית לקשישים סיעודיים

מה הם השימושים הפרטיים במעלית לקשישים סיעודיים? האם ניתן להתקין...
קרא עוד