ערבית

פרופיל החברה

חברת מ.ס.ד הוקמה בשנת 1992 כחברת סיעוד, במטרה לסייע לקשישים, לנכים ולבני משפחותיהם, בהתמודדות עם מחלות ועם קשיי הזקנה. לאורך השנים הפכה החברה למומחית בתחום השמת מטפלים אצל חולים סיעודיים ופיתחה מגוון רחב של פתרונות בתחום הגיל השלישי:

חברת מ.ס.ד הינה זכיינית של המוסד לביטוח לאומי, הקרן לרווחת נפגעי השואה, משרד הביטחון, משרד הפנים ומשרד הרווחה. החברה בעלת תקן 9001:2000 ISO, מחוייבת לאיכות ומצוינות ופועלת תחת פיקוח ובקרה קפדניים על מנת לשמור על רמת שירות איכותית וגבוהה.

הצוות המקצועי בחברת מ.ס.ד

הצוות הבכיר בחברה מורכב מצוות רב מקצועי, הכולל עובדים סוציאליים, אחיות מוסמכות וגרונטולוגים (מומחים במדעי הזקנה). צוות זה הינו בעל ידע עשיר וניסיון רחב במתן שירות ומענה לאוכלוסיית הגיל השלישי. הצוות עובד בשיתוף פעולה, ביעילות ובאחריות, במטרה לספק לקהל לקוחותינו את המענה המדויק ביותר לצרכיהם. בעת פנייה לקבלת שירותי החברה, נציג מהצוות הבכיר מגיע לביקור בית ומבצע הערכה של תפקוד המטופל וצרכיו. בהתאם לכך, מבצע העובד המקצועי את ההתאמה הטובה ביותר של המטפל, בהמשך מבצע מעקב ובקרה על הצלחת ההשמה ונותן מענה לצרכים המתעוררים לאורך הדרך.

צוות המטפלים והמטפלות של חברת מ.ס.ד

חברת מ.ס.ד מעסיקה קרוב ל-3,000 מטפלים ומטפלות ישראליים ועובדים זרים. המטפלים המגויסים לעבודה בחברת מ.ס.ד עוברים סינון ותהליכי הכשרה לעבודה עם אוכלוסיית הקשישים ויודעים לתת מענה ברמה התפקודית, הסביבתית והסיעודית. במסגרת עבודתם בבתי הקשישים, המטפלים עוסקים בטיפול אישי בזקן הכולל רחצה, הלבשה, ניקיון אישי, בישול והגשת אוכל, הגשת תרופות, קניות וסידורים, ניקיון המרחב האישי של המטופל וכדו'. המאגר הרחב של המטפלים והמטפלות, מאפשר התאמה מרבית לצרכי המטופל הן מן ההיבט של אופי הטיפול והן מן ההיבט של המוצא התרבותי והשפה המדוברת.

מדיניות החברה

בתור חברה הרואה עצמה כארגון האחראי למתן שירות ברמה גבוהה לאוכלוסיית הגיל השלישי, ישנם מספר עקרונות המנחים אותנו בעשייה היומיומית ובתפישתנו המקצועית:

  • אוכלוסיית הקשישים והחולי הנה אוכלוסייה בעלת צרכים פיזיים, נפשיים וחברתיים שיש לדאוג באופן תמידי לסיפוק צרכיהם.
  • אנשי המקצוע צריכים לבצע את כל שביכולתם על מנת שמטופלי החברה יקבלו את השירות המגיע להם, בכל הכלים והאפשרויות העומדים לרשותם.
  • עובדי החברה מחויבים לשמור על קשר אינטנסיבי עם בני המשפחה של המטופלים ולכוון אותם לבניית מערכת תומכת ומחזקת, כל זאת על מנת שהתייחסותם המקצועית תהיה אפקטיבית ומניבת פירות.
  • הצוות המקצועי פועל על מנת לבנות מערכת יחסי אמון בלתי מתפשרת עם המטופל, המבוססת על כבוד הדדי וזכותו הבסיסית של המטופל לפרטיות.
  • התייחסות אישית ואינדיבידואלית לכל מטופל וראיה רחבה של מצבו, במטרה לספק את הטיפול ברמה האיכותית והטובה ביותר.

מ.ס.ד שירותי סיעוד ועובדים זרים, חברת סיעוד מהמובילות בישראל לשירותכם!

לקבלת מידע נוסף וייעוץ חינם צרו עמנו קשר עכשיו:
לחצו כאן לחיוג 1-700-708-778

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

שם:
טלפון:
דוא”ל:
הודעה:

סרטונים

פייסבוק

חדשות אחרונות

זכויות עובדים זרים

זכויות עובדים זרים

כויות עובדים זרים - עבודתו של עורך הדין אינה קלה. בפרט של עורך דין...
קרא עוד
נגישות לכולם – שוויון זה שם המשחק

נגישות לכולם – שוויון זה שם...

נגישות לכולם - כידוע, מאוד חשוב שתהיה נגישות לאנשים בעלי מוגבלויות...
קרא עוד
הגיל השלישי – החיים רק מתחילים

הגיל השלישי – החיים רק...

הגיל השלישי -תוחלת החיים במדינת ישראל עולה ועולה לאורך השנים....
קרא עוד
טיפול ארוך טווח במבוגר סיעודי

טיפול ארוך טווח במבוגר סיעודי

טיפול ארוך טווח במבוגר סיעודי - על פי אתרי האינטרנט של שירותי...
קרא עוד