ערבית

טיפול סיעודי בבית דיור מוגן

טיפול סיעודי בבית דיור מוגן – בעת בחירת דיור מוגן עבור היקרים לנו ביותר, חשוב לדעת שיהיה סביב יקירנו צוות רפואי מקצועי ואיכותי, שידאג לצרכיו ויספק מענה רחב, שלא תמיד ניתן להשיג כאשר אנחנו נעזרים בשירותיו של מטפל צמוד. אך למרות שהפרמטר הזה הוא אכן אחד מן התנאים החשובים והמרכזיים ביותר שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת הדיור, ישנו אלמנט נוסף שלא כדאי לזלזל בו בזמן הבחירה – איכות החיים של הדייר.

תכניות דיור מוגן – שמעניקות הרבה יותר

כיום, במסגרות הדיור המוגן מוצעות תכניות טיפול סיעודיות שונות, שמציעות לדיירים הרבה יותר מרק מעקב וטיפול רפואי צמוד. בניגוד למרבית בתי האבות הסיעודיים, בהם ישנה צפיפות גדולה יותר ומרבית הדיירים לעתים נופלים בין השורות ולא תמיד מקבלים את הטיפול הראוי (שלא לדבר על איכות החיים ועל תחושת הפרטיות), באחוזות דיור מוגן מוצעות תכניות סיעודיות שונות, אשר מאפשרות לדייר לקבל בנוסף לטיפול הרפואי גם תנאים הולמים וראויים למחייה אשר מעשירים גם את רמת החיים שלו וגם את התחושה העצמית של הדייר באחוזות אלה.

דיור מוגן – מה מקבלים?

אז מהם בעצם התנאים הנוספים שהופכים את אחוזות הדיור המוגן למומלצות כל כך, עבור דיירים אשר זקוקים לטיפול סיעודי? ובכן, החל מפעילויות ספורט, תרבות וחברה שונות אשר מעשירות את שגרת חייו (הכל בהתאם לצרכיו ותחת פיקוח רפואי), דרך תכנית טיפול המותאמת לדייר באופן אישי על ידי מיטב הרופאים, שירותי ניקיון ואחזקה ועד אפילו האפשרות להשתמש בשירותייה של המטפלת הסיעודית  שנבחרה על ידכם עבור יקירכם. במילים אחרות, במעבר לדיור מוגן, האנשים החשובים לכם ביותר מקבלים את הטיפול הרחב ביותר לצד איכות חיים גבוהה, שקשה למצוא במקומות אחרים.

דירה אישית לכל דייר גם לזוגות

בנוסף לכל מה שכבר ציינו כאן, הדיירים בתכניות הדיור המוגן הסיעודי מקבלים גם דירת סטודיו אישית בעלת שניים או שלושה חדרים, זאת מתוך חשיבה להעניק לדייר את מירב הפרטיות והנוחות בעת המגורים באחוזות הדיור המוגן. בנוסף, בניגוד לבתי האבות הסיעודיים, בהם מוצע סיוע רק למקרים סיעודיים מה שגורם לכך שבמצבים בהם רק אחד מבני הזוג זקוק לטיפול סיעודי בני הזוג נאלצים לחיות בנפרד – בתכניות הטיפול של אחוזות הדיור המוגן, יכולים שני בני הזוג להמשיך לחיות ביחד וגם לקבל את הטיפול המתאים ביותר עבור כל אחד ואחד מהם.

בחירת התכנית הסיעודית עבור האנשים החשובים ביותר בחייכם תמיד כרוכה בתהליך מורכב, שמלווה בהמון רגשות ולכן, אנחנו היינו ממליצים לוודא שהתכנית הסיעודית באחוזות השונות – אכן מציעה לכם את השירות המלא והמקיף ביותר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

שם:
טלפון:
דוא”ל:
עיר מגורים:
הודעה:

סרטונים

פייסבוק

חדשות אחרונות

שירותי סיעוד לגיל השלישי

שירותי סיעוד לגיל השלישי

 כולנו מכירים את הביטוי השנים עושות את שלהן ובאמת אנשים אשר הגיעו...
קרא עוד
בית אבות סיעודי

בית אבות סיעודי

בית אבות סיעודי - ככל שעוברות השנים, גופנו עובר שינויים רבים שאנו...
קרא עוד
טיפולים אלטרנטיביים לאחר אירוע  מוחי

טיפולים אלטרנטיביים לאחר...

אירוע מוחי נחשב לתופעה רפואית קשה שמשבשת בבת אחת את חייו של כל מי...
קרא עוד
תזונה לחולים סיעודיים

תזונה לחולים סיעודיים

מטופל סיעודי עלול לסבול מתת תזונה וחשוב לעקוב אחר הרגלי האכילה...
קרא עוד