ערבית

רפואה סינית לגיל הזהב

רפואה סינית לגיל הזהב – הרפואה הסינית מציבה פתרונות רבים למגוון בעיות רפואיות, אך בעוד שרבים מעדיפים להתמקד רק ברפואה המערבית, אלו שמנסים את הרפואה הסינית מגלים את היתרונות שלה ואת היכולות המיוחדות של רפואה עתיקה זו בתחומים רבים. אנשים רבים בגילאים המאוחרים של החיים, בגיל הזהב, משתמשים ברפואה הסינית ובטיפולים השונים שהיא מציעה – דיקור סיני, הדרכות תזונה נכונה, עשבי מרפא ועוד… על מנת לשפר את איכות חייהם.

לפניכם כמה דוגמאות לבעיות בריאותיות שבגללן מגיעים למרפאות רפואה סינית אנשים רבים בגיל הזהב ומגלים את התוצאות המפתיעות לטובה.

כאבי גב

איך אפשר שלא להזכיר את בעיות הכאבים כשמדברים על הרפואה הסינית. ברפואה המערבית יתנו לאנשים בגיל הזהב כל מיני כדורים להפחתת כאבים ולמרות שחלקם יכולים לעזור, כל כדור מכיל תופעות לוואי ובדרך כלל נדרשים אנשים מבוגרים לקחת כמות גדולה של תרופות ויש התנגשויות למיניהן. במקום ללכת סחור סחור, צריך לטפל בכאבים מהשורש. ברפואה הסינית זה בדיוק מה שעושים. בודקים את הבעיות לעומקן לאחר ראיון עם המטופל ולאחר בדיקות מיוחדות שפועלים על פיהן שנים רבות וההצלחה והדיוק שלהן מפתיע אפילו מדענים.

הרפואה הסינית מציעה מגוון פתרונות להקלה על כאבים. דיקור סיני לכאבי גב זהו למשל טיפול נפוץ, אך גם כאבים אחרים ניתנים לפתירה באמצעות דיקור סיני מכיוון שעל פי הרפואה הסינית טיפול בכאבים אינו דווקא בגלל בעיה באזור הכואב אלא ישנם דברים חשובים ומשפיעים כמו אנרגיה וזרימת דם ועוד. טיפולים נוספים לכאבים ברפואה הסינית הן באמצעות תזונה נכונה. הרבה מהפעמים שבהם אנחנו סובלים מכאבים זה בגלל שאנחנו לא מקיימים אורח חיים בריא כפי שאנחנו אמורים לעשות. עצות של תזונה נכונה על ידי מומחים ברפואה הסינית הם לא עוד סתם עצות של מאכלים מהם להתרחק ולא להתרחק, אלא ממש התאמה אישית של החיים והמזון ושינויים כאלו יכולים להפוך את חייהם מקצה אל הקצה לטובה כמובן.

כאבי פרקים

כאבי הפרקים הם בעיה שכיחה מאוד בקרב אנשים מבוגרים שלרוב שוכרים את שירותיה של מטפלת סיעודית,  למרות שזוהי בעיה שכיחה, רבים מהאנשים הסובלים מכאבי פרקים ניסו מגוון כדורים ומשחות ולא הצליחו להפחית את הכאבים במידה משביעת רצון. הרפואה הסינית בהחלט יכולה להציע טיפולים מתאימים לאנשים שניסו את כל האפשרויות ורוצים לנסות משהו חדש ויעיל.

טיפולים מסוג זה וטיפולים נוספים ברפואה הסינית האלטרנטיבית מתאימים למבוגרים ולצעירים, לגברים ונשים ולכל אדם שרוצה לעשות שינוי בחייו.

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

שם:
טלפון:
דוא”ל:
עיר מגורים:
הודעה:

סרטונים

פייסבוק

חדשות אחרונות

ברונכיטיס בגיל השלישי

ברונכיטיס בגיל השלישי

ברונכיטיס היא מחלה הפוגעת בדרכי הנשימה. זוהי מחלה הפוגעת ברירית...
קרא עוד
היפוגליקמיה בקשישים

היפוגליקמיה בקשישים

היפוגליקמיה היא מצב שעלול להיגרם אצל אנשים חולי סוכרת ושבו רמת...
קרא עוד
בעיות שיניים בגיל השלישי – איך ומתי מטפלים?

בעיות שיניים בגיל השלישי –...

הגיל השלישי - פרק זמן שהולך ומתארך בימינו בעקבות העלייה המתמשכת...
קרא עוד
עזר לקשישים שנמצאים במצב סיעודי

עזר לקשישים שנמצאים במצב...

עזר לקשישים - בני האדם נועדו להזדקן. זוהי עובדת החיים ועלינו...
קרא עוד