ערבית

כל מה שרציתם לדעת על השתלות שיניים

להיות בלי שן אחת או סט שיניים, היא חוויה מביכה אשר רבים מתביישים לחייך בגללה. כדי להגיע למצב בו השיניים מושלמות ואין צורך להתבייש במראה, למרות שנפלה שן או שתיים, היא לערוך השתלת שיניים אצל רופא דנטלי מומחה בתחומו. בעשורים קודמים הפתרונות הדנטליים היו שונים וביניהם גשר המחבר שן בין שתי שיניים קיימות, שיניים תותבות אותן שולפים בכל לילה מניחים בכוס ובבוקר מחזירים לפה ועוד. כל אחד מפתרונות אלו, כמעט שעברו חלפו מהעולם ואותם מחליפים שתלים דנטליים. בואו אתנו והכירו את עולם  השתלות שיניים , דרכי הטיפול ואחוזי ההצלחה.

סוגי שתלים

סוגי שתלים קיימים כיום בהתאמה מושלמת לדרישות ונתוני המושתל מבחינה כלכלית ומבחינת מבנה הפה ומצב החניכיים. כאשר אנו מדברים על הליך השתלת שיניים, ישנם 5 סוגים שונים של שתלים דנטליים בהם נוהגים רופאי השיניים להשתמש וביניהם: אלפא ביו, פראגון (Paragon) , A.B, M.I.S, Zimmer ו- ARDS Implants. הבחירה בשתל המומלץ, מתבצעת בשיתוף פעולה בין הרופא המטופל לבין הפציינט. רופא השיניים לעולם לא יקבל החלטה על דעת עצמו, אך חשוב מאוד להישמע ולקחת בחשבון את המלצותיו משום שהן שוות ויקרות מפז. המחירים בין כל שתל משתנים הן בהתאם ליצרן, בהתאם לאיכות השתל וכמובן בהתאם להליך השיקומי לו זקוק המטופל. יש מי שיזדקק לשתל בלבד, אך ישנם מטופלים אשר יזדקקו להשתלת עצם – דבר שמייקר לעיתים משמעותית את ההליך הרפואי.

מהם סיכויי ההצלחה של שתל דנטלי

חשוב להבין כי השתלת שיניים לא תמיד מצליחה והסטטיסטיקות מדברות על בין 2-4% כישלונות מסיבות לא ידועות. השתלים המוצעים כיום בשוק הם בעלי הצלחה גבוהה מאוד כך שבין 96-98% מהטיפולים מצליחים והמטופלים יכולים לחייך חיוך רחב עם שיניים לבנות. במידה והשתל נדחה אין זה אומר שזוהי סוף הדרך, פעמים רבות ולאחר תקופה מסוימת ניתן להשתיל מחדש את השתל במיקום קצת שונה ודווקא אז השתל יכול להיקלט.

מתי קיים הצורך השתל לשיניים?

שתל קיים על מנת לפתור מצב אסתטי. הצורך לשתל מתעורר בשל מגוון סיבות אשר חלקן קשורות לתאונה ואחרות להזנחה. אנשים רבים מגיעים לבצע הליך השתלת שיניים בשל הסיבות הבאות : ריקבון שן אשר נעקרה מהפה, טיפול שורש שנכשל ומצריך עקירה, מחלת חניכיים חריפה – פריודונטיטיס, גרימת טראומה לפה, שחיקה ופגמים מולדים. ככל שמצב השיניים קשה יותר, כך יש לעבוד על השתלות שיניים רבות יותר והתהליך מורכב יותר, אך הטכנולוגיות החדישות מאפשרות הליך קל יותר ולעיתים אף ניתן לבצע השתלות שיניים ביום אחד.

לסיכום – בחירת שתל תלויה ברצון המטופל ובהמלצת הרופא המטפל. חשוב מאוד לקחת בחשבון כי להליך שיקולים כלכליים, אך יש לבחור ברופא הדנטלי הטוב ביותר עבורכם באופן אישי, משום שהצלחת הטיפול תלויה רבות ברופא המטפל שבשרותיו בחרתם להיעזר.

מ.ס.ד שירותי סיעוד ועובדים זרים, חברת סיעוד מהמובילות בישראל לשירותכם!

לקבלת מידע נוסף וייעוץ חינם צרו עמנו קשר עכשיו: 
לחצו כאן לחיוג 1-700-708-778

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

שם:
טלפון:
דוא”ל:
עיר מגורים:
הודעה:

סרטונים

פייסבוק

חדשות אחרונות

ברונכיטיס בגיל השלישי

ברונכיטיס בגיל השלישי

ברונכיטיס היא מחלה הפוגעת בדרכי הנשימה. זוהי מחלה הפוגעת ברירית...
קרא עוד
היפוגליקמיה בקשישים

היפוגליקמיה בקשישים

היפוגליקמיה היא מצב שעלול להיגרם אצל אנשים חולי סוכרת ושבו רמת...
קרא עוד
בעיות שיניים בגיל השלישי – איך ומתי מטפלים?

בעיות שיניים בגיל השלישי –...

הגיל השלישי - פרק זמן שהולך ומתארך בימינו בעקבות העלייה המתמשכת...
קרא עוד
עזר לקשישים שנמצאים במצב סיעודי

עזר לקשישים שנמצאים במצב...

עזר לקשישים - בני האדם נועדו להזדקן. זוהי עובדת החיים ועלינו...
קרא עוד