ערבית

ביטוח תאונות אישיות – גיל הזהב

גיל הזהב, זה הזמן בחיים שמצד אחד כולנו רוצים להגיע אליו ומצד שני טיפה חוששים ממנו. גיל הזהב נקרא גם הגיל השלישי, מכיוון שהוא בא לאחר שלב הילדות ושלב הבגרות. זה הזמן בחיים בו אנחנו מתחילים לחיות קודם כל בשבילינו, אחרי שסיימנו לגדל את הילדים, יצאנו לפנסיה ועכשיו גם יש כסף פנוי לצאת ולטרוף את העולם, לפתח תחביבים שתמיד חלמנו לעשות ולא היה לנו זמן.

 

לא כל הנוצץ זהב

התקופה הנפלאה הזו שבה פתאום יש הרבה זמן פנוי היא נפלאה ואתם צריכים לחגוג אותה ולהנות, אך אליה וקוץ בה, התקופה הנפלאה והקסומה הזו טומנת בחובה גם לא מעט שינויים פיזיים שגופכם עובר. עד היום הייתם רגילים ליפול או לקבל מכה ולהגיד שטויות כמה ימים וזה עובר, אך בגיל הזהב לא כך הדבר, כל מכה כל תנועה לא נכונה עם הגוף עלולה להביא עמה, שברים, נקעים, ותחלואות אחרות. החושים שלכם כבר לא חדים כמו פעם, השמיעה נחלשת וגם הראייה כבר לא 6\6 והאינסטינקטים פחות טובים מפעם, כל הסיבות הללו נאספות למסקנה אחת, ביטוח תאונות אישיות, כי אין לדעת היכן זה יתפוס אתכם, בטיול בחו"ל, באמצע בילוי עם המשפחה או עם חברים, אפילו אם אתם האנשים הכי זהירים, לא הכל תלוי בכם ויש דברים שעלולים לקרות מבלי שתשימו לב. באבחת כנף אחת אתם עלולים להפוך מבני אדם עצמאיים וחזקים לכאלו הזקוקים לעזרה וסיעוד בפעולות יומיומיות שעד עתה הייתם רגילים לעשות לבד.

 

אבל ישנם שירותי בריאות

נכון, בטח רבים מכם יגידו, יש לנו שירותי בריאות שאנו משלמים עליהם מידי חודש, אך אלו לא מספיקים ולא עונים על שביעות הרצון של בן אדם צעיר אדרבא של בן אדם בגיל השלישי. כמו כן, לא בכל המקרים והתאונות שקורות לכם אתם מתקבלים לאשפוז בבית החולים ועל כן עליכם להיעזר בכוחות עצמכם בבית. מעבר לכך, פוליסת הביטוח מאפשרת למבוטח שקט נפשי ולדעת שכאשר הוא נופל ונפגע, יש מי שידאג לו והוא לא יצטרך ליפול נטל על ילדיו, נכדיו או בני הזוג. רכישת פוליסת ביטוח מונעת מהמבוטח הרבה כאב ראש וביורוקרטיה, מה גם שככל הנראה המבוטח יהיה מוגבל בתנועה וכל פעילות ולו הקטנה ביותר תדרוש ממנו הרבה אורך רוח. המבוטח מקבל  סוכן אישי צמוד העושה בשבילו את כל העבודה השחורה ועוזר לו בהתמודדות מול חברת הביטוח. נכון, אנחנו יודעים שחלקכם חושבים, מה אנחנו צריכים ביטוח בריאות, אנחנו יודעים לדאוג לעצמינו, וחלקכם מאמינים ב "יהיה בסדר" הישראלי. ישנם דברים שעלולים להתרחש והם לא תלויים בכם, כמו שאתם נוסעים בכביש ואתם בטוחים שבגלל שאתם הנהגים הכי זהירים בכביש, כלום לא יקרה לכם, פה טמונה הבעיה, משום שמכיוון לא צפוי עלול להגיע נהג לא זהיר ש שתה משקה אלכוהולי או מתעסק בנייד ולא קשוב כולו לכביש ומתנגש בכם, זאת למרות שאתם נהגתם בזהירות רבה. עשו לעצמכם טובה ועשו ביטוח בריאות, לשקט הנפשי שלכם ושל ילדיכם.

מ.ס.ד שירותי סיעוד ועובדים זרים, חברת סיעוד מהמובילות בישראל לשירותכם!

לקבלת מידע נוסף וייעוץ חינם צרו עמנו קשר עכשיו: 
לחצו כאן לחיוג 1-700-708-778

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

שם:
טלפון:
דוא”ל:
עיר מגורים:
הודעה:

סרטונים

פייסבוק

חדשות אחרונות

ימי הולדת בגיל השלישי – רעיונות וטיפים

ימי הולדת בגיל השלישי –...

הפקת ימי הולדת היא הפקה מורכבת אותה יש לתכנן נכונה ולדאוג לכל...
קרא עוד
מה צריך לדעת לפני ששוכרים מטפלות סיעודיות?

מה צריך לדעת לפני ששוכרים...

אין דבר יותר קשה מלראות אדם קרוב אלינו הופך לסיעודי, פתאום מאדם...
קרא עוד
השתלות שיניים או תותבות בגיל השלישי

השתלות שיניים או תותבות בגיל...

רפואת השיניים מתקדמת קדימה בצעדי ענק ממש כמו כל תחום אחר, וכיום גם...
קרא עוד
שירותי ניקיון לקשישים סביבת מחייה נקייה

שירותי ניקיון לקשישים סביבת...

שירותי ניקיון לקשישים הוא צורך בסיסי, וחשוב לא פחות בגיל הזהב:...
קרא עוד