ערבית

האם ניתן למצוא אהבה בגיל השלישי?

אהבה בגיל השלישי – הגיל השלישי, לעתים כורך אחריו התמודדויות עם שינויים רבים בחיים כגון יציאה לפנסיה, פטירת בן הזוג או גירושים ולרוב מתמסרים בעזרה למשפחה, אך דווקא בגיל זה חשוב להשקיע בעצמכם ובזוגיות או לחפש זוגיות חדשה

רבים חושבים, שהיציאה לפנסיה לקראת סוף שנות השישים לחייהם, מביאה עימה את השלב בחיים בו כבר מימשנו את שרצינו להשיג ואין טעם להתחיל ללמוד וליישם דברים חדשים. רבים מחליטים שזהו הזמן בו הם מתחילים להתמסר לחיי המשפחה המורחבת הכולל טיפול בנכדים ועזרה לילדים. אולם ההיפך הוא הנכון, לילדכם חשובה מאוד הרווחה שלכם ורוצים לוודא שהוריהם מקבלים טיפול ראוי. דווקא השלב הזה בחייכם יכול להיות הקסום ביותר עבורכם. ברגע שסיימתם עם דאגות העבודה היומיומית וההתמודדות האינסופית בחיי היום יום, זהו השלב בו עליכם להתחיל לדאוג לעצמכם באופן אישי וגם בגיל השלישי תוכלו להגשים ולעשות את מה שתמיד רציתם ולא היה לכם זמן כולל כמובן אהבה בגיל השלישי.

דווקא עכשיו כשיש לכם בעיקר המון זמן פנוי, תוכלו להתחיל ולהשקיע בדברים שבעבר היו נראים לכם בנאליים. אפשרות לאהבה בגיל השלישי לא מדברת רק על מציאת אהבה חדשה (לצערנו, החיים כשלעצמם גורמים לנו להתמודד עם דיכאון בעקבות פטירת בן הזוג או גירושים), אלא גם על חידוש האהבה הקיימת- תוכלו להשקיע בזוגיות שלכם, מה שייתכן ובדרך לגיל זה, הפסקתם בשלב מסוים לעשות.

חידוש ושימור האהבה הקיימת

הזמן הפנוי העומד לרשותכם כעת יכול לשמש אתכם בהשקעה חדשה בזוגיות. זה הזמן להיזכר בימים הראשונים בהם התחלתם את הקשר הזוגי עם בן/בת הזוג שלכם, להיזכר מה גרם לכם להתאהב האחד בשנייה. זהו הזמן להחזיר את הרומנטיקה. "אף פעם לא מאוחר מידי לאהבה" וזה "שלאהבה אין גיל" הן הקלישאות הכי נדושות בספר אך הן נכונות כל כך. תוכלו לטייל יחדיו, לטוס לטיול שתמיד רציתם לעשות אך מחול החיים לא נתן לכם, להצטרף לחוגים משותפים המיועדים לגיל השלישי וגם כמובן לקנות זר פרחים תמיד עשה את העבודה.

מציאת אהבה בגיל השלישי, יכולה להיות גם אהבה חדשה

"לא טוב היות האדם לבדו" – משפט רלוונטי בכל גיל. מי קבע שעליכם להישאר באותו הסטטוס המשפחתי גם בהגיעכם לגיל זה? להיפך. אהבה בגיל השלישי תאפשר לכם להימנע מהבדידות והדכאון שלעתים גיל זה טומן עימו. זה הזמן שלכם להשקיע בעצמכם. טכנולוגיית האנטי אייג'ינג של ימינו מאפשרת להראות צעירים יותר לגילכם בעזרת מגוון אפשרויות. פעילות ספורטיבית תהיה יעילה כפליים בעת שתקבלו ערך מוסף של בריאות וחיטוב. את האהבה תוכלו למצוא בכל מקום: בפעילויות חברתיות וחוגים, בבית אבות ודיור מוגן ובכל מקום המפגיש חברתית אתכם. במידה והנכם נתמכים בשירותי מטפלת סיעודית, עובדי הסיעוד ישמחו לעזור לכם ולקחת אתכם למפגשים ואף תוכלו להשתמש בקשריהם בהכרות פרטנר חדש לחיים.

אהבה בגיל השלישי

אהבה בגיל השלישי

אהבה בגיל השלישי היא חשובה עבורכם. תוכלו למצוא ולוודא שהחלק האחרון (וכמה שיותר ארוך בתקווה) בחייכם יעבור בצורה המאושרת ביותר. תהיה לכם אוזן קשבת לכל בעיה, ליווי ותמיכה לכל מצב וכמובן אהבה מביאה אושר אשר יכול להאריך חיים ובוודאי עדיף על תחושת הבדידות והדכאון. ילדכם והנכדים יאהבו לראות את סבא/סבתא מאושרים כל כך ואף אחד לא רוצה לראות את הקרובים לליבו מדוכדכים ונפולים בשל בדידותם או בני זוג וותיקים המנוכרים זה מזה. באמת שאהבה ניתן למצוא ולחדש בכל גיל וההשקעה בכך היא חשובה להמשך חייכם ולקרובים אליכם.

מ.ס.ד שירותי סיעוד ועובדים זרים, חברת סיעוד מהמובילות בישראל לשירותכם!

לקבלת מידע נוסף וייעוץ חינם צרו עמנו קשר עכשיו:
לחצו כאן לחיוג 1-700-708-778

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

שם:
טלפון:
דוא”ל:
עיר מגורים:
הודעה:

סרטונים

פייסבוק

חדשות אחרונות

טיפול באוסטאופורוזיס – הידלדלות העצמות

טיפול באוסטאופורוזיס –...

הידלדלות העצמות מהווה סיכון העולה בהתאמה לעלייה בגיל, אשר בהדרגה...
קרא עוד
ביטוח תאונות אישיות – גיל הזהב

ביטוח תאונות אישיות – גיל...

גיל הזהב, זה הזמן בחיים שמצד אחד כולנו רוצים להגיע אליו ומצד שני...
קרא עוד
איך בוחרים דיור מוגן ?

איך בוחרים דיור מוגן ?

אנשים רבים מגיעים לגיל השלישי ומתחילים לחפש אלטרנטיבות דיור. יש...
קרא עוד
דיני הגירה ועבודה לעובדים זרים – מה חשוב לדעת?

דיני הגירה ועבודה לעובדים...

העסקת עובדים זרים בישראל חייבת להיעשות בהתאם לחוקי דיני הגירה...
קרא עוד