ערבית

טיפול סיעודי

טיפול סיעודי הוא שם כולל לשירותים שונים הניתנים לקשישים אשר מצבם הוגדר כסיעודי – כלומר, מצב המחייב קבלת עזרה מאדם אחר בכל מה שקשור לביצוע פעולות היום-יום. קשיש המוגדר ככזה ואשר עבר בדיקות מוסדרות על ידי נציגי המוסד לביטוח לאומי, זכאי לקבל שירותים וטיפול במסגרת החוק. שירותים אלה ניתנים על ידי חברות פרטיות, וחברת סיעוד מ.ס.ד היא אחת החברות המובילות שבהן.
אתם או יקיריכם זקוקים לשירותים סיעודיים? לחצו כאן לחיוג 1-700-708-778

מה כולל טיפול סיעודי?

על פי חוק סיעוד הטיפול כולל את הפרמטרים הבאים:
הסיוע כולל עזרה בהתלבשות, הכנת אוכל והאכלה, סיוע בניידות בתוך הבית ומחוצה לו, סיוע ברחצה ובכל מה שקשור לשמירה על ההיגיינה וביצוע סידורים שונים בבית ומחוצה לו.
המצבים בהם נזקקים לטיפול סיעודי

על פי חוק הסיעוד הטיפול ניתן לאדם הנמצא באחד מהמצבים הבאים:

  • הזדקנות טבעית – יש אנשים אשר במהלך ההזדקנות הטבעית שלהם מאבדים את היכולת לתפקד פיזית ו/או מנטלית כפי שתפקדו בעבר. הדבר יכול להתבטא בקושי בניידות ו/או במחלות שונות הפוגעות בתפקוד הקוגניטיבי (אלצהיימר, דמנציה וכד'), אשר מחייבים השגחה וקבלת עזרה.
  • לאחר אשפוז, ניתוח או מחלה ממושכת – אדם קשיש נוטה להחלים מניתוחים וממחלות בצורה איטית יותר מאדם צעיר. לכן, הרבה פעמים לאחר מחלה ממושכת, אשפוז או ניתוח הוא נזקק לעזרה בביצוע מטלות היום-יום. כשמדובר במצב זמני, הקשיש מקבל טיפול סיעודי רק למשך התקופה בה הוא לא מסוגל לבצע את המשימות בעצמו. אם במהלך הזמן מתברר כי המצב הזמני הופך לקבוע, יקבל הקשיש סיוע ממושך על פי החוק.
  • אחרי נפילה – קשישים נוטים ליפול הרבה יותר מצעירים, ובגלל מצבו הפיזי של הגוף עלולים לסבול משברים ומחבלות שלוקח הרבה זמן להחלים מהם. במקרים כאלה זכאים הקשישים לקבל סיוע סיעודי צמוד – על למועד בו יוכלו לחזור לתפקד כפי שתפקדו לפני הנפילה.

מ.ס.ד לשירותכם

מ.ס.ד מתמחה בהשמת מטפלים ישראליים וזרים לצורך מתן טיפולי סיעוד ברמה גבוהה. ברשותנו מאגר מטפלים גדול ואנו דואגים לבצע התאמה מרבית בין המטפל למטופל – על פי הצרכים וההעדפות האישיות של המטופל ומשפחתו.
הצוות המסור שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם את כל המידע הדרוש אודות הטיפול ולמצוא עבורכם או עבור היקרים לכם את השירות המתאים ביותר.
מ.ס.ד שירותי סיעוד ועובדים זרים, חברת סיעוד מהמובילות בישראל לשירותכם!

לקבלת מידע נוסף וייעוץ חינם צרו עמנו קשר עכשיו:
לחצו כאן לחיוג 1-700-708-778

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

שם:
טלפון:
דוא”ל:
הודעה:

סרטונים

פייסבוק

חדשות אחרונות

5 טיפים לבן משפחה סיעודי

5 טיפים לבן משפחה סיעודי

אנו מציגים בפניכם חמישה טיפים להתמודדות עם קרוב משפחה סיעודי....
קרא עוד
דום נשימה בשינה

דום נשימה בשינה

המצב שאנו מכירים בתור דום נשימה בשינה הוא מצב שמתבטא בעיקר בצורת...
קרא עוד
סביבת מגורים בריאה

סביבת מגורים בריאה

שנו שלב מסוים בחיינו בו התפקידים של ההורה ושל הילד מתחלפים – שלב...
קרא עוד
שירותי גינקולוגיה בגיל השלישי

שירותי גינקולוגיה בגיל השלישי

רפואת נשים – היא תחום רפואי ראשון במעלה מבחינת חשיבותו בעולם בו...
קרא עוד