ערבית

מעלית לקשישים סיעודיים

מעלית לקשישים – תוחלת החיים עולה באופן מתמיד מראשית הזמן. בני הגיל השלישי הופכים להיות נתח גדול מהאוכלוסייה והאמצעים הטכנולוגיים, כמו גם הפיתוחים הבריאותיים והמתקנים משתפרים כל הזמן. אם פעם גיל 60 או 70 נחשב זקן הרי שהיום זה כמעט אמצע החיים. אנו חיים יותר זמן וגופנו זוכה לעזרה חיצונית וגם לתזונה טובה יותר וכדומה אך עדיין קשישים ואנשים מבוגרים, כמו גם אנשים נכים ובעלי מוגבלויות צריכים להיעזר המתקנים שייסעו להם להתנהל בחיי היום.

מעלית לקשישים – לעלות לקומה שניה בלי בעיה גם בגיל השלישי

אחת ההמצאות שעוזרות מאוד לבני הגיל השלישי ואנשים בעלי מוגבלויות להתנהל בחיים היום יום, בביתם הן המעליות המיוחדות המותקנות בבית האדם המבוגר.

מדובר במעליות תומכות בכל מיני גדלים וצורות, מעליות חלקיות המותקנות על גרמי מדרגות ומעליות שלמות המותקנות בבתים פרטיים, מוסדות ציבור, בתי מלון ועוד.

מעלית לקשישים סיעודיים

בזכות מעליות אלה יכולים כל מי שזקוק לך, נכים בכיסא גלגלים, בעלי מוגבלות בהליכה או מבוגרים בגיל השלישי הסובלים ממגוון בעיות בריאותיות שמונעות מהם מאמץ ועלייה במדרגות, להשתמש בקלות ובנוחות במתקני נגישות אלה.

אחד היתרונות הנוספים של הקידמה הטכנולוגית היא בכך שפתרונות נגישות אלה היו בעבר יקרים מאוד, מסורבלים להתקנה וכדומה וכיום המצב שונה ומספר חברות בשוק מציגות פתרונות הנגשה חכמים ויעילים, אשר אמנם אינם זולים יחסית, אך עלותם כדאית ומשתלמת ונמצאת בהישג יד בעיקר עבור אנשים מבוגרים בגיל השלישי שכבר חסכו כסף במהלך חייהם ועכשיו זו ההשקעה המשתלמת ביותר עבורם לעשר או חמש עשרה השנים הבאות.

אין ספק שכל מי שמתקשה בהליכה וטיפוס במדרגות ויש באפשרותו להתקין בבית מעלית הנגשה מיוחדת שכזאת על גרם המדרגות או בבית בין קומה ראשונה לשנייה או שלישית, חייב לעצמו בחינת פתרון זה שיקל על חייו בצורה משמעותית כשעלות המתקן או המעלית בחישוב של תמורה במשך שנים היא זניחה ביותר.

הנגישות לחיות חיים מלאים

אנו עדים בשנים האחרונות לעליה במודעות הציבור לחשיבות הנגשת חללים לנכים, בעלי מוגבלויות ובני הגיל השלישי. בזכות העובדה שהגיל הממוצע עולה ויש יותר אזרחים הדרושים פתרונות הנגשה אלה, יש עלייה בתחום וממוצאים פתרונות חדשים הבאים לשרת ציבור זה לטובת העניין. ההמצאות הללו הופכות חכמות יותר ועלותן הופכת זולה יותר ונגישה יותר לכל אחד ואחת המתעניינים בכך. ניתן למצוא היום מספר רב של בתים בהם מותקנת מעליות הנגשה שכזו ואין ספק שפתרון זה הפך את חייהם של אנשים מבוגרים רבים לקלים יותר לתנועה, הקלו על דור שלם של אנשים בוגרים וקשישים שהיו זקוקים לכך וישרת בעתיד מספר אפילו גדול יותר של אנשים בני הגיל השלישי אשר נזקקי שירותי סיעוד שונים, שייהנו מפתרונות הנגשה אפילו טובים יותר במחירים ברי השגה ובמקומות ציבוריים רבים יותר כמו גם בבתים פרטיים בהן יש תשתית להתקנת מעלית מונגשת כזו.

מ.ס.ד שירותי סיעוד ועובדים זרים, שירותי סיעוד מהמובילות בישראל לשירותכם!

לקבלת מידע נוסף וייעוץ חינם צרו עמנו קשר עכשיו: 
לחצו כאן לחיוג 1-700-708-778

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

שם:
טלפון:
דוא”ל:
עיר מגורים:
הודעה:

סרטונים

פייסבוק

חדשות אחרונות

ביטוח לאומי עזרה לקשישים

ביטוח לאומי עזרה לקשישים

קרא עוד
ברונכיטיס בגיל השלישי

ברונכיטיס בגיל השלישי

ברונכיטיס היא מחלה הפוגעת בדרכי הנשימה. זוהי מחלה הפוגעת ברירית...
קרא עוד
היפוגליקמיה בקשישים

היפוגליקמיה בקשישים

היפוגליקמיה היא מצב שעלול להיגרם אצל אנשים חולי סוכרת ושבו רמת...
קרא עוד
בעיות שיניים בגיל השלישי – איך ומתי מטפלים?

בעיות שיניים בגיל השלישי –...

הגיל השלישי - פרק זמן שהולך ומתארך בימינו בעקבות העלייה המתמשכת...
קרא עוד
Call Now Button