ערבית

מטפלת בבית או בבית אבות?

הזקנה היא הזדמנות מצוינת להספיק את כל מה שלא עשיתם במהלך חייכם. עם הגיענו לגיל מבוגר הרי שאין לנו יותר את הנטל של לטפל בילדים או להשקיע בקריירה ואנו יכולים להקדיש את חיינו לתחביבים, לגידול הנכדים ולחוגים מרתקים ומעניינים. אך שימו לב הזקנה היא גם מקור לבעיות רפואיות רבות. בעיות שלא משנה מה נעשה ידביקו אותנו וישפיעו על חיינו במידה ניכרת. על כן אנחנו צריכים לעשות הכול בכדי להתמודד עם בעיות אלו ולמצוא להן פתרונות. אנחנו חייבים להבין כי פעמים רבות לא ניתן להסתדר עם הבעיות הרפואיות לבד ויש צורך בעזרה חיצונית בכדי להתמודד איתם. הילדים שלנו אינם יכולים להיות אתנו עשרים וארבע שעות ויש צורך בעזרה סיעודית כלשהי אשר תסייע לנו ותאפשר לנו לחיות בכבוד. על כן אנחנו צריכים להחליט האם להשתמש בעזרתה של מטפלת בבית או שמא לפנות אל בית אבות סיעודי. מאמר זה בא לעשות סדר בשברים ולעזור לכם להחליט בין השניים.

מה יותר טוב בית אבות סיעודי או מטפלת בבית?

אז מה יותר טוב בית אבות סיעודי או מטפלת בבית? נראה כי אין כאן תשובה חדה והדבר תלוי במשתנים רבים. ראשית הדבר תלוי באיזה בית אבות אתם משכנים את הוריכם ולצד זאת מהי רמתה של המטפלת שבה תבחרו. בשני המקרים ניתן למצוא פתרונות מצוינים ופתרונות פחות איכותיים. ניתן למצוא בית אבות ברמה הרבה יותר ירודה ממה שהכרתם אך ניתן למצוא בתי אבות איכותיים ביותר אשר יטפלו בהוריכם במסירות אין קץ ויעניקו להם את הטיפול הטוב ביותר וכך גם כאשר אנחנו מדברים על מטפלת בבית.

מה יותר זול?

נקודה נוספת וחשובה ביותר עליה אנחנו צריכים לחשוב היא מה יותר זול מטפל או בית אבות? הכסף משחק תפקיד משמעותי ביותר ואנו צריכים להיות בטוחים כי יהיה לנו די תקציב בכדי לשכור את שירותיה של המטפלת או בית האבות לתקופה ארוכה. זכרו כי יתכן ואתם תצטרכו לשכור את השירותים הללו למשך שנים רבות ועל כן ישנה משמעות עצומה לכך שתבחרו שירות שמתאים לתקציב שלכם. חשוב לציין כי גם כאן אין מחיר קבוע לאחד השירותים והדבר תלוי בטיב השירות, במשך הזמן שהמטפלת תבלה עם הקשיש ובעוד שלל של גורמים המשפיעים על המחיר הסופי.

אל תשכחו לשאול את דעתם של ההורים שלכם

לעתים כאשר ההורים שלנו מגיעים לגיל זקנה אנחנו נוטים להתייחס אליהם כאל ילדים קטנים ולהפסיק לשאול לדעתם בנושאים שונים. אך זוהי טעות ואנו חייבים לשאול את ההורים שלנו מה הם מעדיפים. האם הם מעדיפים להישאר בבית או שמא הם ירצו לעבור לבית אבות. לרוב ההורים תהיה העדפה כלשהי ועל כן כל כך כדאי לשאול אותם ולהחליט יחד איתם מה עדיף.

אנחנו כאן בשבילכם- מ.ס.ד!
מ.ס.ד שירותי סיעוד ועובדים זרים, חברת סיעוד מהמובילות בישראל לשירותכם!

לקבלת מידע נוסף וייעוץ חינם צרו עמנו קשר עכשיו: 
לחצו כאן לחיוג 1-700-708-778

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

שם:
טלפון:
דוא”ל:
עיר מגורים:
הודעה:

סרטונים

פייסבוק

חדשות אחרונות

הסעות לגיל הזהב

הסעות לגיל הזהב

שירותי הסעות משרתים את כלל האוכלוסייה לצורכי שינוע ממקום למקום...
קרא עוד
באילו מקרים בקרב הגיל השלישי יש צורך בטיפול סיעודי

באילו מקרים בקרב הגיל השלישי...

קרא עוד
תרופות אלטרנטיביות – קנאביס רפואי למבוגרים וקשישים

תרופות אלטרנטיביות –...

תרופות אלטרנטיביות - אף על פי שנדמה, שהעולם שייך לצעירים, גם בכל...
קרא עוד
דרכי התמודדות עם בריחת שתן בגיל השלישי

דרכי התמודדות עם בריחת שתן...

בריחת שתן זו בעיה נפוצה ושכיחה מאוד והיא אופיינית בעיקר אצל בני...
קרא עוד