ערבית

דיני הגירה ועבודה לעובדים זרים – מה חשוב לדעת?

העסקת עובדים זרים בישראל חייבת להיעשות בהתאם לחוקי דיני הגירה והעבודה המונהגים במדינת ישראל, כאשר אחד מהתנאים המקדימים להעסקתו של עובד/ת זר/ה, כולל הליך הגשת בקשה מסודרת (על ידי המעסיק) לרשויות הממונות על הנושא. מתן אישור ו/או אי מתן אישור לעובדים זרים בישראל ניתן על ידי יחידות סמך הפועלות מטעם משרד הפנים.

היוועצות מוקדמת עם עו"ד דיני הגירה – כיצד היא תוכל לסייע לכם?

במידה וגם אתם עתידים לשכור את שירותיהם של עובדים זרים בישראל, אנו ממליצים לכל אחד ואחת מביניכם להיוועץ בהקדם האפשרי עם עורך דין הגירה המתמחה בכל נושא העסקתם של עובדים זרים בישראל. היוועצות זו תפסק לכם את כל המידע הנחוץ והנדרש לכם לצורך העסקת עובדים זרים ותאפשר גם לכם לפעול בהתאם לדיני המדינה וחוקיה בנושא. חשוב לציין ולהדגיש שכל עבירה על חוקי העסקת עובדים זרים בישראל עלולה להוביל לגירושו של העובד/ת מגבולות המדינה ואף להטלת קנסות כספיים ותקופות מאסר למעסיקים.

לפיכך, רק היוועצות מוקדמת עם עורך דין דיני הגירה העוסק ומתמחה בנושא, תאפשר לכם להיחשף לכל החוקים הנלווים להעסקת עובדים זרים. בין יתר החוקים המעוגנים בדיני הגירה ועבודה לעובדים זרים תוכלו למצוא את התנאים להעסקת עובדים זרים, היבטי המיסוי הנדרשים מכם, ההיבטים הביטוחיים בהם תהיו מחויבים וכדומה.

העסקת עובדים זרים – דעו את חובותיכם וזכויותיכם

אחד מההיבטים המרכזיים בכל הנוגע להעסקת עובדים זרים על ידי מעסיק ישראלי, הינו תחום הביטוח הרפואי. על פי חוק, העובד הזר רשאי (במידת הצורך) לקבלת טיפול רפואי ללא תנאים מוקדים בכל אחד ממוקדי הבריאות, המרכזים הרפואיים וקופות החולים בישראל. יחד עם זאת, המעסיק מחויב ברכישת פוליסת בריאות אישית עבור כל עובד/ת זר/ה המועסק על ידו וזאת לצורך כיסוי הוצאות הטיפול הרפואיות. כמו כן, העובד הזר מחויב בתשלומי ביטוח לאומי המנוכים ממשכורתו, כאשר המעסיק מחויב במס העסקת עובדים זרים.

הזכויות והחובות של מעסיקי עובדים זרים בישראל מעוגנים בדיני הגירה ועבודה של עובדים זרים ועל מנת להכיר ולהיחשף אליהם אנו ממליצים לכם לקיים פגישת ייעוץ עם עו"ד דיני עבודה והגירה. בפגישות ייעוץ אלו, תוכלו לבחון את כל הזכויות והחובות הנזקפות לכם מתוקף החוק וזאת בהתאם לתחום העיסוק בו אתם מעוניינים להעסיק עובדים זרים.

 

שימו לב- בדומה לכל חוק אחר המונהג במדינת ישראל, גם בתחום דיני העבודה לעובדים זרים, אי ידיעת החוק איננה פוטרת מקיומו ולכן חובת ההיכרות המקדימה עם סעיפי החוק הרלוונטיים להעסקת עובדים זרים בתחום העיסוק הרלוונטי עליכם חלה עליכם באופן מלא ומוחלט וזאת גם במקרים בהם אתם מעסיקים את העובד/ת הזר/ה באמצעות חברות כוח אדם.

 

היוועצו עוד היום עם עו"ד דיני הגירה ועבודה לעובדים זרים והבטיחו לעצמכם "שקט נפשי" בכל ההיבט המשפטי הנלווה לנושא.

מ.ס.ד שירותי סיעוד ועובדים זרים, חברת סיעוד מהמובילות בישראל לשירותכם!

לקבלת מידע נוסף וייעוץ חינם צרו עמנו קשר עכשיו: 
לחצו כאן לחיוג 1-700-708-778

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

שם:
טלפון:
דוא”ל:
עיר מגורים:
הודעה:

סרטונים

פייסבוק

חדשות אחרונות

ימי הולדת בגיל השלישי – רעיונות וטיפים

ימי הולדת בגיל השלישי –...

הפקת ימי הולדת היא הפקה מורכבת אותה יש לתכנן נכונה ולדאוג לכל...
קרא עוד
מה צריך לדעת לפני ששוכרים מטפלות סיעודיות?

מה צריך לדעת לפני ששוכרים...

אין דבר יותר קשה מלראות אדם קרוב אלינו הופך לסיעודי, פתאום מאדם...
קרא עוד
השתלות שיניים או תותבות בגיל השלישי

השתלות שיניים או תותבות בגיל...

רפואת השיניים מתקדמת קדימה בצעדי ענק ממש כמו כל תחום אחר, וכיום גם...
קרא עוד
שירותי ניקיון לקשישים סביבת מחייה נקייה

שירותי ניקיון לקשישים סביבת...

שירותי ניקיון לקשישים הוא צורך בסיסי, וחשוב לא פחות בגיל הזהב:...
קרא עוד