ערבית

ביטוח סיעודי – לדאוג למחר כבר היום

איש מאתנו לא רוצה לחשוב על היום בו יזדקק לטיפול סיעודי, אולם יום זה עלול להגיע וכדאי להיערך אליו מבעוד מועד. אנו לא רוצים לחוש כעול או מעמסה על האחר, ועל מנת להבטיח זאת גם במקרים של אובדן יכולת ישנו ביטוח סיעודי.
ביטוח סיעודי הוא ביטוח שמטרתו לספק הגנה למקרים בהם יידרש המבוטח לשירותי סיעוד, כלומר, הופך לתלוי במידה רבה בעזרת הזולת לביצוע רוב פעולות היומיום.
ביטוח זה יבטיח לכם ראש שקט, תמיכה שיקום, ושירותים מקיפים וטובים גם בערוב הימים.

ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי נכון, מבטיח לקשיש טיפול ותמיכה לאורך כל הדרך

מסגרות הביטוח הסיעודי

אדם סיעודי יכול ליהנות מביטוח סיעודי בעזרת אחת או יותר מהמסגרות הבאות:

המוסד לביטוח לאומי – על-פי החוק מספק הביטוח הלאומי גמלת סיעוד לקשישים שהגיעו לגיל פרישה, הגרים בביתם או בדיור מוגן. זאת במידה שבהערכה מקצועית נקבע כי הם חייבים עזרה רבה בביצוע של רוב הפעולות היומיומיות הבסיסיות, ביניהן: התלבשות, אכילה, רחצה, וכדומה, או שעליהם להיות תחת השגחה בבית, הן עבור בטיחותם האישית, והן עבור בטיחות הסובבים אותם. הערכה מקצועית זו של מידת התלות של הקשיש מתבצעת על ידי אנשי מקצוע מוסמכים, כגון אחות, פיזיותרפיסט וכו', המבקרים בביתו של הקשיש.

קופות החולים – כל קופת חולים מציעה ביטוח סיעודי למבוטחיה החברים בקופה, מאחר והטיפול הסיעודי איננו נכלל במסגרת סל הבריאות המוגדר בחוק ביטוח בריאות ממלכתי. שירותי הביטוח הסיעודי של קופות החולים מוצעים במסגרת מסלול ביטוח משלים אשר עבורם נגבה תשלום נוסף מן המבוטחים.

ביטוח פרטי – פוליסות ביטוח סיעודי שמציעות חברות ביטוח פרטיות. במקרים אלו, המבוטח משלם סכום חודשי לחברת הביטוח וזו מתחייבת להעניק לו סיוע במקרה ויהפוך לחולה סיעודי. ישנם סוגים רבים ושונים של ביטוחים סיעודיים המוצעות על ידי חברות הביטוח הם נבדלים בסכומים ובמידת הסיוע אליה מתחייבת החברה וכן בתוקף הביטוח.

ביום בו יגיע הזמן לנצל את הביטוח, חברת מ.ס.ד תעמוד לשירותכם בסיוע, בליווי התהליך ובהשמת המטפלת המתאימה ביותר ולפי הסיוע הנדרש. היו בטוחים כי הידע והניסיון שצברנו יוביל לקבלת השירות באופן הטוב והראוי ביותר לכם וליקירכם.

מ.ס.ד שירותי סיעוד ועובדים זרים, חברת סיעוד מהמובילות בישראל לשירותכם!

לקבלת מידע נוסף וייעוץ חינם צרו עמנו קשר עכשיו:
לחצו כאן לחיוג 1-700-708-778

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

שם:
טלפון:
דוא”ל:
עיר מגורים:
הודעה:

סרטונים

פייסבוק

חדשות אחרונות

שירותי סיעוד לגיל השלישי

שירותי סיעוד לגיל השלישי

 כולנו מכירים את הביטוי השנים עושות את שלהן ובאמת אנשים אשר הגיעו...
קרא עוד
בית אבות סיעודי

בית אבות סיעודי

בית אבות סיעודי - ככל שעוברות השנים, גופנו עובר שינויים רבים שאנו...
קרא עוד
טיפולים אלטרנטיביים לאחר אירוע  מוחי

טיפולים אלטרנטיביים לאחר...

אירוע מוחי נחשב לתופעה רפואית קשה שמשבשת בבת אחת את חייו של כל מי...
קרא עוד
תזונה לחולים סיעודיים

תזונה לחולים סיעודיים

מטופל סיעודי עלול לסבול מתת תזונה וחשוב לעקוב אחר הרגלי האכילה...
קרא עוד